Raspberry Pi Analog Sensör Uygulamasi

_weron_

Üye
Merhaba arkadaşlar streen gage kuvvet ölçer sensoru ile proje yapmak istiyorum.bu devrede mcp 3008 kullanicam .Proje ile ilgili fikir giriş ve yardımlarınızı bekliyorum.[emoji2]

Son düzenleme:
Ornek olarak 5 adet kuvvet eğrisini kaydedicek.5 vuruştan sonra örnekteki eğrinin dışına çıkarsa role cikis vericek.
Böyle bi uygulama raspberry pi2 de yapılabilir mi.

Ornek olarak 5 adet kuvvet eğrisini kaydedicek.5 vuruştan sonra örnekteki eğrinin dışına çıkarsa role cikis vericek.
Böyle bi uygulama raspberry pi2 de yapılabilir mi.
Sanırım, "yoruldun mu ezik !" diye ses çıkışıda alabilirsin.

Değil röle çektirmek konuşmasını bile sağlayabilirsin anlamında kurdum o cümleyi.
Ayrıca basınç sensörü ve 5 vuruş dediğiniz an aklıma insanların yumruk attığı "vandal box" lar geldi aklıma... :)
PiRelaysml.png

Sayın seagete bu programın ip ayarını neye gore giricem bir bilginiz varmı?Play storeden ücretli aldım.

PiRelaysml.png

Sayın seagete bu programın ip ayarını neye gore giricem bir bilginiz varmı?Play storeden ücretli aldım.
Neden ücretli bir yazılım aldın anlamış değilim. Http sunucusu ile gayet kolayca oluyor. IP ayarı Raspberry Pi nin aldığı ip, şayet ilave bir eklenti kurmak gerekmiyorsa SSH bağlantısı kullanıyor demektir. Bu yazılımla ilgili herhangi bir bilgim yok !

Bilmiyordum Php ile yapılabiliyormuş[emoji2]

Sayın Seagate analog sensor uygulamasını yaptım[emoji2]Teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri