Proteus yüklenmiyor yardım

onkar

Üye
proteus 7.7 sp2 portable kullanmak istiyorum. çalıştırdığım zaman windows 7 çalıştırmayı durduruo ve hata veriyor. neden böyle oluyor bilen varmı

hocam bazı virüs programları SONAR tehtidi falan algılayıp çalıştırmıyorlar. Öyle bir durummu acaba ?

proteus 7,4 portable kullanıyorum ve windows 7 de çalıştıramadım belki sizin 7,7 nizde windows 7 ye uyumlu degildir... Saygılar...

virüs programı ile ilgili degil ama çözemedim hala daha. normalde çalışıo program ama windows 7 de açamadım bi türlü. daha önceden de açılıodu anlamadım nasıl bişi

proteus 7.7 sp2 portable kullanmak istiyorum. çalıştırdığım zaman windows 7 çalıştırmayı durduruo ve hata veriyor. neden böyle oluyor bilen varmı

kardes benim pc'de win7 yuklu.Ben 7.6 yı kullanıyorum sorun vermiyor.İstersen sende 7.6 yı yukle.

Portable olması şartmı ,çogu portable proragram her isletim sisteminde sağlıklı çalışmaz.
win uyumluluk modlarını dene birde

işletim sistemin 64 bit olabilir ve proteus programın 32 bitlik olabilir onu kontrol etmelisin.

sayın forum arkadaşlarım kuruluma başlamadan önce setup dosyasının üstüne sağ tık yapın oradan yönetici olarak çalıştır seçin kurulumu öyle yapın büyük ihtimal sorun ortadan kalkacaktır.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri