profilo acm 2070 tr çam. mak.

desibel1

Üye
selam arkadaş elimde profilo acm 2070 tr çamaşır mak. var arıza mak. açınca ledler flaşlıyor başlata basıncada hazır ladi yanıyor çalışmıyor neyden olabilir forumda aramama ragmen test ve reset bilgilerine ulaşamadım yardımcı olursanız sevinirim tekrar selamlar

buyuk ıhtımalle çamasır makınanızın on bolumunde bulunan elektıronık kartınız arızalı tamır edılmesı gerekıyor veya yenısı ıle deyıstırıle bılır ısının ehlı bı tamırcıye sokturup tamır ettıre bılırsınız test programıda bosch dokumanlar bolumunde var ben yınede buraya yazıyım...

bosch sıemens profılo cihazın test programı şoyle program dugmesıne en yakın 2 tusa aynı anda basılarak program dugmesıde sentetıkler 30 alınacak 5veya 6 sanıye sonra ekran ısıklarından hazır ve yıkama lamları aynı anda yanar test adımları sırasıyla program salterı sola dogru cevrıler bosaltmaya alınacak bosaltmada ön yıkama ventılı calısacak durulamada ana yıkama sıkmada yumusatıcı yanı butun ventıller 90 kaynatmada rezıstans 60guclu veya lekelı dıye olabılır pompa moturu 60 normelde ise yıkama moturu calısır not adımlar secılırkrn calıştıgını starta basarak ogrenebılırsın durdurmak için ise program salterını bir sonra kı kademeye alman yeterlibu arada rezıstans testınde rezıstans devreye gırdıkten sonra yıkama baslar 15 sanıye devam eder pompa devreye gırer yanı rezıstans sureklı devrede kalmaz 3 veya 5 kadar devrede kalır

Bu cihaz açıldığında ledler flaşlama yapmaz. Direkt hazır lambası yanar. Hazır lambası flaşlıyorsa(yanıp sönüyorsa) kapı kilidinizde problem var demektir. Kapı kilidini kontrol edip ardından sorunu kartta aramanız lazım.

arkadaşla sorun kartta bakır yollarında sorunlar vardı su teması olmuş galiba tamir yoluna gidildi yardım için sagolun hepinize kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri