Preamfi yardım

Bu stk ların en büyük sorunu çok kolay yanmasıdır.Çok iyi bir kısa devre koruması ve hoparlör koruması takmak lazım oda biraz zor iş.
Aman dikat et fazla ısınmasın 6 ohm den daha düşük emperdanslı hop bağlama.En önemlisi sakın çıkışlarını kısa devre yapma.Entegre yanarsa çıkışa dc verir ve hoparlörüde yakar.Artık stk lar pek cazip değil hem hiçbir koruması yok hem orjinali bulunmuyor.En güzeli yap bi 3886 hem daha kaliteli hem ısı ve kısa devre korumaya sahip.

HERYUSİN ARKADASIM 4 GUN ONCE BENDE BUNA BENZER BIR STK4231 DEVRESİ ALDIM SİZNKINE BENZER BIRAZ FARKLI TABIKIDE AMA BIR KANALDAN MUTHIS GUZEL SES VERİYOR AMA DIGER KANALDAN HIC SES ALAMIYORUM CIZILTI VAR SADECE GERİ GOTURDUMA AMA PEK İLGİLENMEDİLER ACIKSASI BENDE ENTEGRENIN YANMIS OLDUGUNU DUSUNEREK YENI BIR STK4231 ALDIM ONU DEVREYE TAKTIM A AMA AYNI SORUN DEVAM ETTI SANIRIM DEVRE DE HATA VAR SANIRIM AMA TEK KANALDAN IDARE EDIYORUM SIMDILIK BENDE COK DEVRE BASKISINI ARADIMA AMA İÇ ACICI BISI BULAMADIM
NOT BEN PRE AMPLI KULLANMIYORUM DİREK PCDEN SES VERIYORUM VE SES GUZEL TEK KANALDA OLSA SENIN ELINDEKI DEVRE BENIMKINDEN FARKLI ONUN ICIN SENIN DEVRENIN ALTAN USTTEN BIRDEN FAZLA RESMINI CEKIP EMAİL ME YADA BURAYA YUKLERMISINIZ ACABA SANA ZAHMET

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,362
Kullanıcılar
450,232
Son üye
burak.s

Yeni konular

Geri