PoKeys Tecrübesi Olanlar Var mı ?

KAYSERİ

Profesyonel Üye
Kontrol paneli için dokunmatik panel pc ve pokeys ile fiziksel butonlar kullanmak istiyorum. Pokeys alacağım ama farklı bir kontrol kartı tecrübesi olanlar var mı ? Farklı fikirler çıkar mı acaba ?

Pokeys cok kullanisli hatta cnc yi amatorden ileriye tasiyo gorsel olarak...ne kadar dumen okadar... okadar zoru basarmanin kaniti ve ve zor gosterme...bende sordum ama bilen yok sitede anca sitesinden webden yapanlara bakmak lazim..bizim burda halen arabami bilyeli milmideyiz...cok pahali degil uygulamasida kolay...mach 3 usb cnc gibi bir cok programla calisir durumda..

Pokeys cok kullanisli hatta cnc yi amatorden ileriye tasiyo gorsel olarak...ne kadar dumen okadar... okadar zoru basarmanin kaniti ve ve zor gosterme...bende sordum ama bilen yok sitede anca sitesinden webden yapanlara bakmak lazim..bizim burda halen arabami bilyeli milmideyiz...cok pahali degil uygulamasida kolay...mach 3 usb cnc gibi bir cok programla calisir durumda..

İkimiz birer tane alalım o zaman :D :D Türkiyede satan var mı acaba ?

Pokeys dışında farklı alternatifler var mı ?

interface.jpg
Böyle bir şey işinizi görürmü.1 adet mevcut elimde

http://www.aliexpress.com/item/Free...ual-Control-Board-w-USB-Cable/1100575496.html

kullandınızmı destek noktasında plugin de bi sorun varmı?

bu konuda pokeys cok denenmiş bi ürün....

Pokeys ...bilen yok sitede ..arabami bilyeli milmideyiz...

Bir çok defa sözü edildi.
Eski yeni tipleri olduğu yazıldı.
Key atamalarının nasıl yapıldığı öğretildi.
Yani aslında buralardaki arkadaşlar için vaka-i adi..

baba hangi konu ve yerde senin o engin derin bilginle bize bi link verirmisin forumdan bakim?

Kayserili , forumun ara butonu ben değilim.
Gerçi eski mesajları pek unutmam , mesela zamanında bana yazdıklarını filan.., ama yine de buton değilim.
Hem sen Kayseri desin Mehmet abinde Kayseri de bu konuda yaptığı uygulamayı burada paylaşmıştı..eee daha ne .. gider öpersin elini..??

rocco kendi yazdığı konuları bile hatırlamıyor ?? yaşınızdan utanın ben 60 yaşında gariban bir Anadolu dinazoruyum. :rolleyes:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,872
Kullanıcılar
449,465
Son üye
osmansaribudak362

Yeni konular

Geri