PLC kursu arıyorum?

proxsima35

Üye
PLC kurslarını araştırdım ama istanbulda bulabildim.İzmir de bu kursu veren bir yer varmı?

Yeni üyeyim hemen her ğün girmeye çalışıyorum. Plc ve alt konuları aradım bulamadım.Takip etmeye devam edicegim...Saygılar

Haziranın ilk haftası İzmir de eğitimimiz olacaktır.
Sayın Hakan Kemal Tekin Bey'le görüşebilirsiniz.
Tel:0216 518 90 15
Plc Merkezi

Periyodik olarak Ankara,İzmir,Adana,Konya,Bursa da eğitimlerimiz mevcuttur.
Ayrıntılı bilgi için sayın Hakan Tekin Bey'e başvurabilirsiniz.
tel:0216 518 90 15

*STEP7 İLE S7300

İZMİR'deki Kurs Yerlerimiz Kurs yeri

1: Otel Karaca Adres: Necatibey Bul.1379 Sk. No:55 Konak
Kroki: Var
Civardaki uygun oteller: OTEL KARACA Tel:0232 4891940

BİR GÖRÜŞ İSTERSEN

selam İzmir de bir otomasyon firması var adı EGESİM,, Bizim fabrikanın otomasyonunu yapan firma bu... bir telefon açmanızı tavsiye ederim.. kurs veriyor olabilirler.

selam İzmir de bir otomasyon firması var adı EGESİM,, Bizim fabrikanın otomasyonunu yapan firma bu... bir telefon açmanızı tavsiye ederim.. kurs veriyor olabilirler.

arkadaşım egesim e gerek yok plc merkezi haziranda siemens s7-200 ve s7-300için izmirde kurs veriyor. ama proxsima35 bence senin hangi plc hakkında eğitim almak istediğini belirtmen gerek..

Ben 2 yıldır siteyi sürekli takip ediyorum işşizlikle müçadele için meslek edindirme kursları var milli egitimin türlü ,tuhaf kursları var ne hikmetse günümüz teknolojisine hitap edçek kurslar yok.Bu vessile ile İZMİR MİLLİ EGİTİM,HALK EGİTİM VE DAHA KİM VARSA DUYRULUR.OKULLAR KAPANIRKEN PLC KURSU AÇILAMAZMI

Forum istatistikleri

Konular
128,354
Kullanıcılar
450,212
Son üye
salamakas

Yeni konular

Geri