Pedal ile hiz kontrolu

venedikli

Üye
Arkadaslar,

Yapmak istedigim sey matkapa baglayacagim bir pedal ile hizini ayakla kontrol etmek istiyorum. matkapin tetik mekanizmasi da basit kucuk bir kutudan ibaret... bu kutunun bir benzerini pedalda kullanamaz miyim?
hazir pedal alabilecegim bir yer var mi bildiginiz?
cok tesekkur ederim simdiden...

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
nasıl bir matkaba yapacaksın el matkabı mı yoksa büyük matkap mı matkabın da özelliklerini verirsen iyi olur

telemecanique de aradığınız ürün var. analog çıkış veren (devir ayarlamak için) pedal ama kodunu hatırlamıyorum. bayileri ararsanız size yardımcı olacaklardır

nasıl bir matkaba yapacaksın el matkabı mı yoksa büyük matkap mı matkabın da özelliklerini verirsen iyi olur

bildigimiz 550watt lik bosch matkabi baglayacagim.
yani aslinda pedala bir tane priz monte edip herhangi
motorlu aleti baglayabilecek sekilde kullanabilirsem daha iyi
olacak...

telemecanique de aradığınız ürün var. analog çıkış veren (devir ayarlamak için) pedal ama kodunu hatırlamıyorum. bayileri ararsanız size yardımcı olacaklardır

telemecanique burasi nedir? web sitesi mi?

baktim ama sitede bulamadim.... belki ellerinde vardir ama siteye koymamislardir....

bakiyorumda internette ne kadar az bilgi var bu konuda.... yani bu kadar
az kullanilan birseymiymis bu hayret....

Forum istatistikleri

Konular
128,331
Kullanıcılar
450,175
Son üye
nowins

Yeni konular

Geri