pdf den office programi excell worda aktarim

kepetto

Üye
arkadaslarim selamlar istegim sudur ki elimdeki projeler pdf formatli ve bir cok tablo var ben bu tablolari yazmak yerine direk excell formatina cevirmek istiyorum bunu yapicak olan programa ihtiyacim var finereader diye bir program buldum ama activasyon istiyor formati degistirebilmek icin bana bu programi veyahutta esdeger bir program bilen varsa lutfen yardimci olsun
saygilar

arkadasim supersinde bunun registerasyon kodu mevcutmu dur sizde..

*.TXT dosyalarını *.SCR olarak kaydettikten sonra excel ile açarak verileri excele aktarabilirsin. PDF'teki tabloları düzgün bir şekilde TXT'ye aktarmak kısmını sana bırakıyorum :D

arkadaslar sagolun ama bunlar ihtiyacimi karsilamadi ne yazikki resim gibi atiyor word e oy saki ben uzerinde degisiklik yapmak istiyorum tamam diceksinizki paintte ac kas ama yok tam olarak tabloyu aslinda pdf ten excelle cevirip kullanmak amacim
yinede cabalariniz cin sagolun saygilar

neredeyse tüm programları denedim,

abbyy finereader programından başkasını denemeye bile gerek yok bence,

pdfleri bölme, birleştirme ve benzeri işlemleri yapmak için ayrı ayrı programlar yerine komple bir çözüm için pdftools u öneririm...

not: abbyy finereader ile birden fazla pdf belgelerini word, excel gibi formatlara dönüştürmek için deneme yanılma yolu ile öğrendiğim bir şeyi paylaşmak istiyorum;

birden fazla sayfaya sahip pdf için format dönüşümü yapmadan önce pdf tools yada pdf splitter gibi programlar ile tek sayfalık pdfler oluşturursanız dönüşüm dosyalarında hata çok daha az oluyor,
yani bir önceki sayfa format yönünden yüklü ise program sonraki sayfaları da buna göre ya da ortalama formatlı yapmaya çalışıyor, sapıtıyor sonuçta, tek sayfa taramalarda ise çok iyi sonuç aldım...

Forum istatistikleri

Konular
128,351
Kullanıcılar
450,205
Son üye
ahmtmtlu

Yeni konular

Geri