Paradox alarm hakkinda yardima ihtiyacim var

@ altecsarl
mailime gonderebilir misiniz winload programini...

bence sürekli winload la yapiyorum programlamayi ve çok memnunum. Sistemin birçok opsiyonunu daha iyi görmenize ve programlamaniza imkan veriyor ve ayrica daha profesyonel bir imajiniz oluyor.[/QU]

Sn ; altecsarl merhaba...
tabi tabi hız ve aslında eğlenceli...

Kolay gelsin.

Sagolun
bazen 70 ve daha üstü zonlu alarm paneli programliyorum butun zonlarin ismlerini tek tek yaziyorum mesela 1.kat. Sol pencere gibi bunu keypad ten girmeyi hayal bile edemiyorum. sms yazmak gibi degilki bu.

Cevaplariniz icin tesekkurler. Hem kendimi gelistirmek hemde versiyon guncelleme icin winload programini istiyorum. Mail adresim *************@hotmail.com gonderirseniz cok sevinirim.

sayın outlawz_1903 göndereceğim winload programını göndermeden önce deneyim dedim ...malesef bir sıkıntı var herhalde kurulum sırasında hata mesajıda vermiyor ama bir problem karşısında kurulum tamamlanmıyor...başka pc dede denedim ...olmadı ...programı tamamen sildim..Şimdi firmadan istedim gelir gelmez ..size mail yoluyla ileteceğim ..
saygılarımla..

ilginize tesekkur ederim. yabanci bir siteden buldum winload programini. ama kullanimi hakkinda bilgiye ihtiyacim var. "altecsarl" anladigim kadariyla programi bolca kullaniyor. ilk sayfadaki mail adresimi eklerseniz. msn ya da mail uzerinden program hakkinda sizden bilgi almak isterim. iyi calismalar...
----------------------------------------------------------------------------------
bu arada mail adresim silinmis siteden :) size ozelden yazicam mailimi

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba ustalarım size bir sorum olacak evimde paradox sp 6000 panel var vdmp3 ile uzaktan alarm kurma kapatma işlemlerini yapıyorum ama turk telekoma sabit ücret vermektende sıkıldım onun için gsm modülü kullanmayı düşünüyorum ancak ekonomik olurmu diye düşünüyorum size sorum illa paradox marka gsm modülü mü kullanmam gerekir yoksa başka gsm modülleri ile sp 6000 kullanılabilir mi kullanılırsa etkili olur mu?

merhaba ustalarım size bir sorum olacak evimde paradox sp 6000 panel var vdmp3 ile uzaktan alarm kurma kapatma işlemlerini yapıyorum ama turk telekoma sabit ücret vermektende sıkıldım onun için gsm modülü kullanmayı düşünüyorum ancak ekonomik olurmu diye düşünüyorum size sorum illa paradox marka gsm modülü mü kullanmam gerekir yoksa başka gsm modülleri ile sp 6000 kullanılabilir mi kullanılırsa etkili olur mu?

sanırım başka kullanılamaz, kendi ebus ismini verdiği yapısı var oradan haberleşiyor modül-panel.
paradox gsm modül fiyatı da baya yüksek.

Forum istatistikleri

Konular
128,358
Kullanıcılar
450,219
Son üye
sengolw

Yeni konular

Geri