Paradox 728 Ultra Programlama Yardım

dostum paradox 728 de programlama nı düzgün yaptıysan eger 4 digit formatına getirdiysen
sırasıyla şu yolu izliceksin enter 4747 mem o anki saat sonra enter clear bukadar ....
728de reset jamperı olmaz

dostum paradox 728 ultralarda reset jamperi olmaz eger bağlantıları doğru yaptıysan ve
programlamada 4 digit formatını aktif ettiysen sırayla enter 4747 mem o anki saat enter clear yapacaksın sorun kalkar

slm arkadaşlar tüm paylaşımlarınız için tşkler.. mümkünse ben sizlere akıllı zon, double zon, stay ve away zonlarının açılımlarını sormak istiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden tşkler.

tknsyn Dükkanı yeni kurduk alarm aküyü takar takmaz ötüyor.Bir yardımcı olursan cok iyi olur
*****@hotmail.com
simdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
1. Siz alarm satış firmasımı kurdunuz. Eğer öyleyse bu seviyede bir soru komik olmuş.Bu programlamadan, kullandığınız siren markası (dolayısıyla bağlantı şeması) hatasına kadar bir çok şeyden olabilir. Bu durumda paneli resetleyip bu veya başka bir seti havada kurup tamamen işi çözünce kurulumu yapın.. Bana yeni gelen ürünlerde ben bunu uygularım...

2. Eğer ben yanlış anladıysam sizin işyerine birileri alarm kurdu ve sorun varsa, bu durumda işiniz daha zor. Belli bir seviyede olmadan alarm paneline donanım yada yazılım olarak kurcalamak o sistemi söküp atmanızla son bulabilir.(benim naçizane tavsiyem siz bir firmadan destek alın...)

3.Ama gene isterseniz benim en alt seviyedeki montajlarda kullandığım programlama kılavuzunu gönderebilirim( programsal yapılacakları minimize ettiğim arkalı önlü tek sayfa 728 uıltra programlama manuelim)...

buradan istekte bulunursanız gönderebilirim...

hayırlı montajlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
akuyu taktıgında sıren calıyor ıse sırenın tetıgı terstır artı tetıkle calısıyorsa panelde de artı kullanılır ama eksı calısıyorsa sıren eksı kullanılır bence sen artıyı eksıyı bosver pgm cıkısını kullan programını da gır alarmı kur sıren calsın calmazsa sıren uzerındekı tetıgı degıstır sorun cozulur

tbl 8 hatası zamanlama hatasıdır
enter 282828yap mem bas saat gir dakika gir entere bas cleara bas ve çık bu kadar

Sn.haltın ,saati girmek istiyorsan;montajcı şifresini ile programlamaya gir.Mem tuşuna bas,saati gir.Clear ile programdan çık.Reset için panelin AC ve Dc enerjisi kesilir.PGM ile Zon 1 arasına bir kablo ile köprü atılır.Panele enerjileri verilir.10sn. sonra PGM ile Z1 arasındaki köprü iptal edilir.Fabrika ayarlarına döner.
selam
arkadaş

reset atmana gerek yok enter-müşteri şifresi-mem-saat ve dakika-enter-clear

bu işlemi sıra ile uygula tamamdır.

1. Siz alarm satış firmasımı kurdunuz. Eğer öyleyse bu seviyede bir soru komik olmuş.Bu programlamadan, kullandığınız siren markası (dolayısıyla bağlantı şeması) hatasına kadar bir çok şeyden olabilir. Bu durumda paneli resetleyip bu veya başka bir seti havada kurup tamamen işi çözünce kurulumu yapın.. Bana yeni gelen ürünlerde ben bunu uygularım...

2. Eğer ben yanlış anladıysam sizin işyerine birileri alarm kurdu ve sorun varsa, bu durumda işiniz daha zor. Belli bir seviyede olmadan alarm paneline donanım yada yazılım olarak kurcalamak o sistemi söküp atmanızla son bulabilir.(benim naçizane tavsiyem siz bir firmadan destek alın...)

3.Ama gene isterseniz benim en alt seviyedeki montajlarda kullandığım programlama kılavuzunu gönderebilirim( programsal yapılacakları minimize ettiğim arkalı önlü tek sayfa 728 uıltra programlama manuelim)...

buradan istekte bulunursanız gönderebilirim...

hayırlı montajlar...
ıyı gunler o dedıgınız mınımum programlamayı bana maıl atarsnız cok sevınırım benım ıcın ıste zonların tanımlanması ornk gırıs cıkıs anı zon duman zonu -gırıs cıkıs surelerı-saat ayarı-kontrol merkezı bılgılerı-musterı sıfre verme- gıbı bılgılerı kullana bılıym yeterlı sımdıden tesekkurler [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri