Panasonik plc yazılım proğramı

marsiyas

Üye
Merhaba Arkadaşlar Panasonik PLc Yazlım Proğramını nereden temin edebilirim vede haberleşme kablosu bağlantısı nasıl. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaşlar özdisan dan plc programını download edemiyorum 3 farklı pc de 3 farklı bölgede denedik olmuyor becerebilen varmı ?

Merhaba gogoce84

Özdisan sitesindeki programları indirebilmek için ftp download programlarından birini kullanmanı tavsiye ederim, bu şekilde sorun yaşamazsın.

Ben bu işlemlerimde aşağıda linkini vereceğim programı kullanıyorum tavsiye ederim.

60 günlük deneme sürümü, ancak çok başarılı,

http://mirror3.internetdownloadmanager.com/idman519.exe

fpo ile ilgili program gönderebilirim kargo ile istersen sana ulaşabileceğim bilgileri gönderirsen

Elimde FP0-C32 serisi PLC var. Üstündeki portların biri ile Panasonic Servo sürücü haberleşiyor, diğeri ile MT510 Panel haberleşiyor. Buna RS232 haberleşmeli barkot yazıcı nasıl ekleyebilirim. Bunların ilave haberleşme modülleri oluyor mu?

Merhaba

Ne yazik ki kullandığınız plc serisi en alt seridir.Bu sebepten istediğiniz işlemi yapmak için extra bir port ekleme şansınız yok.Eğer mümkünse bir üst seri olan
FPG modelini kullanmanızı tavsiye ederim.

Merhaba

Ne yazik ki kullandığınız plc serisi en alt seridir.Bu sebepten istediğiniz işlemi yapmak için extra bir port ekleme şansınız yok.Eğer mümkünse bir üst seri olan
FPG modelini kullanmanızı tavsiye ederim.

Bu kötü oldu şimdi. Neyse sağolasın, bakacağız başımızın çaresine.

panasonic destek bize bir türkçe kaynak yazarmıısn senden başka anlıyan yok bu panasonic plc yi :D

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri