Otomatik jeneratör transfer panosu

Gocunaş

Üye
ATS olmayan,otomatik jeneratör transfer panosu projesi ve çalışma prensibi hakkında bilgi verirmisiniz.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Seni beslicem işiniz gücünüz sizin yardımcı olmak değil psikolojiniz bozulmuş sizin
Hemen terazi kurup tartalım. Doğru dürüst meramını topluca yazılı ve görsel olarak açıklayıp ne yapmak istediğini anlatamayan mı yoksa bunları talep eden mi psikolojik sıkıntı içinde.

Hemen terazi kurup tartalım. Doğru dürüst meramını topluca yazılı ve görsel olarak açıklayıp ne yapmak istediğini anlatamayan mı yoksa bunları talep eden mi psikolojik sıkıntı içinde.
Otomatik jeneratör transfer panosu çizimi istedim neresini anlamadın dahada istemiyom ztn ne haliniz varsa görün kendim uğraşır yaparım

Otomatik jeneratör transfer panosu çizimi istedim neresini anlamadın dahada istemiyom ztn ne haliniz varsa görün kendim uğraşır yaparım
Çizdim dediğin 4 tane çizgi . Mevcut sisteminin nasıl olduğunu bile topluca izah etmedin . Klavye de hızlıca yazılmış 3 tane sesli harflerinin çoğu olmayan, noktalama işaretleri de zaten olmayan cümleler ile nasıl anlayacak insanlar senin derdini.

Diger konuda yardimci olmama ramak kalmisti ama yaptigin terbiyesizlikle her seyi berbat ettin. Yeni nickle yeni bi baslangic yapacagini zannetmen kapasiteni gosteriyor.
istemiyom yardım felan ztn yeni nickle yeni başlangıç yaptım çünki saçma sapan şeyler yazdınız sizin yazdığınız şeyler yüzünden yardım etmek isteyen insanlar yardım etmiyecek ben bu işlerde yeniyim ve sizden yardım istedim sizin yaptığınız şey ise dalga geçmek yani buranın amacı ztn o değilmi insanların bilmediği şeyleri sorması
Çizdim dediğin 4 tane çizgi . Mevcut sisteminin nasıl olduğunu bile topluca izah etmedin . Klavye de hızlıca yazılmış 3 tane sesli harflerinin çoğu olmayan, noktalama işaretleri zaten olmayan cümleler ile nasıl anlayacak insanlar senin derdini.
senin anlaman için çok şey lazım boşver reis sen bu konuya o güzel kafanı yorma

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri