Omron ns 10'' şifre sorunu

qwertro

Üye
Arkadaşlar merhaba
Omron ns 10'' ekrandaki mevcut programda değişiklik yapmak için upload edemiyorum şifre koymuşlar. İçindeki programda benim için önemli bir yöntemi var mıdır şimdiden teşekkürler..

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Pili söküp 30 dk. bekle ve ondan sonra dene.....Eğer olmuyorsa ikinci bir compact flash a sistem kurup(omron cx one da var) NS in sistemini yeniden kurman lazım...Yani format layacaksın sistem diskini...

Ibrahim bey tesekkurler cevabiniz icin bu sekilde icindeki programi kaybetmem dimi?

CX-DESIGNER ile programı çekerken parolamı istiyor...??? böyle bir parola engeli görmedim daha önce ama...büyük bi ihtimalle bakmışsınızdır da arkadaki DIP-switch lerde upload/download engeli(on/off) var....

CX-DESIGNER ile programı çekerken parolamı istiyor...??? böyle bir parola engeli görmedim daha önce ama...büyük bi ihtimalle bakmışsınızdır da arkadaki DIP-switch lerde upload/download engeli(on/off) var....

Ibrahim bey ekran yeni modellerden arkasinda solediginiz gibi dip sivic olan eski serilerden degil cx-designerde download dediginizde project security password diyerek sifre istiyor projeyi cf karta yedekleyebiliyorsunuz fakat duzenleme yaptirmiyor gecen soylediginiz sekilde panelin kendini resetledim fakat cekmek istesiginizde tekrar sifreyi istiyor cok aratirdim sonuc alamadim zaten artik koca paneli yeniden yazmaya basladim care yok. Ilginize tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,220
Kullanıcılar
450,006
Son üye
alany

Yeni konular

Geri