omron mini j7 çok fonksiyonlu çalıştırma yardım

suayip

Üye
omron mini j7 hız kontrol cihazını 6 tuşlu ve her tuş ayrı frekansı kontrol etmek istiorujm
nasıl yapailirim.
teşekkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
şuayip ' Alıntı:
omron mini j7 hız kontrol cihazını 6 tuşlu ve her tuş ayrı frekansı kontrol etmek istiorujm
nasıl yapailirim.
teşekkürler
sorunuzu bıraz daha acarmısınız acaba

6 ayrı hız kullanmak istiyorum

Yani 6 tane dışarıdan komuta edeceğiniz tuşunuz var ve her tuşa bastığınızda farklı hızlarda çalışabilecek bir çalışma mı bu bahsettiğiniz.Daha açıklayıcı olmadığından sorunuz algılanamıyor.

merhaba arkadaşım

j7 ve diger bütün invertörlerde multifonksiyon girişlerini kullanarak , herbirine ayrı hız atayıp istediğin kullanımı yaparsın.

sadece multi fonksiyon ayarları değiştirmek yeterlimi ve j7 de 5 tuş kullabiliyoruz ama ben 6 istiyorum anlaşılır olmuştur umarım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
J7 serisilerinde 8 frekans referansı ve birde jog olmak üzere toplam dokuz frekans referansı bulunmaktadır.İstenilen 6 ayrı referans için multifonksiyon girişlerini programlayarak 6 adedini kullanabilirsin.multifonksiyon girişleri n36 ila n39 arsı parametrelerdir.

sağol

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri