ODA KOKUSU CİHAZLARI SÖKÜMÜ ve İNCELEMESİ (3 farklı model)

elektrofizikci

Usta Üye
Merhaba Arkadaşlar.
Bu bölümde evlerimizde işyerlerimizde kullandığımız ama pekde elektronik cihazdan saymadığımız hatta hiç dikkatimizi bile çekmemiş olabilecek ODA SPREYİ CİHAZLARINI inceliyoruz. 3 farklı model cihazın söküldüğü video da işimize yarayacak parçalar çıkarmaya devam ediyoruz. 51. Cihaz Söküm videomla sizleri başbaşa bırakıyorum :) İyi Seyirler.

FOTOĞRAFLAR: https://www.facebook.com/media/set/...1073741926.291475934373995&type=3&uploaded=31

VİDEO:

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
oda kokusu veya spreyı gorduğumde tıksınıyorum sapık dıye dayak yıyecektım o meretın yuzunden bır arkadaşımın hanımı bır mağazada çalışıyor akşam mesai bıttı arkadaşım la beraber hanımının çalıştığı mağazaya gıttık yol kenarında park ettı arkadaş ben gıttım hanımına hadı arabada beklıyoruz oda mağazayı kapatacak işikları sondurmesıyle bir çiğlık attı arabadakıler çevredekıler hepsı duydu kadının rengı sapsarı ilk önce ben gıttım zaten ben haber vermek için gıtmıştım millet bana ters ters bakmaya başladılar allahtan bayılma fılan olmadı içerde bırı var dedı içerı gırdık işikları yaktık kimse yok bu arada spreyın dakıkası doldu bidaha pisssst edınce bır arkadaş ya bu kız bundan korkmuş dedı konu anlaşildı eğer kız o anda bayılsaydı bır ton dayak yemıştım rezıl olmada cabası

ospreyın dakıkası doldu bidaha pisssst edınce bır arkadaş ya bu kız bundan korkmuş dedı konu anlaşildı eğer kız o anda bayılsaydı bır ton dayak yemıştım rezıl olmada cabası
İyi yırtmışsın vallahi , bu yüzden hiç bir şey için "yok canım bu kadar da olmaz" demeyeceksin, oluyor işte :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,165
Kullanıcılar
449,930
Son üye
oguuz680

Yeni konular

Geri