Notebook yonca kablo kopuk

highflyeer

Üye
merhaba notebook şarj aletinin yonca kablosunda kopukluk var neresinde olduğunu tespit etmem mümkün değil, kablonun ucunu kessem onu normal kabloyla bağlasam sıkıntı olur mu? yonca kabloların üçlü kablolarda bir farkı varmıdır?
inşallah anlatabilmişimdir.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Geçmiş olsun
Eminmisiniz kabloda sorun olduğu.
Bir yollu tamiri olur .
Normal kablo dediğiniz kesiti önemli çok ince kablo olmasın uzatma kablosu gibi olabilir .
Kabloda ( ara kısım ) sorun olacagini sanmıyorum
Fiş ve yonca tarafında olabilir
Riske gerek yok
Yenı almanız daha sağlıklı

Aynı yerde olsaydık kablo verirdim.

Hp yazici adaptor ( terleme ) işini ne yaptınız .

Kolay gelsin sağlıcakla.

Geçmiş olsun
Eminmisiniz kabloda sorun olduğu.
Bir yollu tamiri olur .
Normal kablo dediğiniz kesiti önemli çok ince kablo olmasın uzatma kablosu gibi olabilir .
Kabloda ( ara kısım ) sorun olacagini sanmıyorum
Fiş ve yonca tarafında olabilir
Riske gerek yok
Yenı almanız daha sağlıklı

Aynı yerde olsaydık kablo verirdim.

Hp yazici adaptor ( terleme ) işini ne yaptınız .

Kolay gelsin sağlıcakla.
teşekkür ederim . yazıcı adaptör e cesaret edemedim 4 adet şarjlı 9 v pil aldım onunla yapıyorum.
kabloyu yaptım ölçüm aletiyle kısa devre modunda bütün kablolardan ses geliyor ama adaptörü çalıştırmadı başka bir sorun var sanırım.

Adaptörün içinde yonca konnektörün pcb lehiminde
sorun olmuştur belki.

Merhabalar.
Notebook şarj kablo sorunları genel de bilgisayara takılan soketli kablonun bozulmasından kaynaklanır. Yonca kablo arızası çok nadir görülmektedir. Adaptör ile bilgisayar arasındaki soketli kabloyu değiştirerek çözüm bulabilirsiniz.

Merhabalar.
Notebook şarj kablo sorunları genel de bilgisayara takılan soketli kablonun bozulmasından kaynaklanır. Yonca kablo arızası çok nadir görülmektedir. Adaptör ile bilgisayar arasındaki soketli kabloyu değiştirerek çözüm bulabilirsiniz.
başka yonca kablo taktığımda şarj oluyor yoncada sorun var

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri