Next YE-KA1100E/T Alarm sistemi yardım

by_erman

Üye
Merhaba

Ben geçenlerde Next YE-KA1100E/T Alarm sistemi taktırdım yalnız telefon hattını normal duvardaki prizden çıkardığımda alarm devreye giriyor ve siren çalıyor. Ben kumada ile susturabiliyorum fakat olduki ben evde yok iken Telekom hat çalışması yapar ise veya hattı keserse alarm devreye girecektir ve bu büyük sıkıntı. Evet bazı arkadaşlar telefonu baglama diyecekler ama telefonu bağlamadıktan alarm tek başına çok büyük bir önem taşımamaktadır. Benim size sorum şu şekilde kullanma klavuzunda "vandal-proof fonksiyonu---- telefon hattı kesme denetleme fonksiyonu : Aktif" yazıyor bunu pasif nasıl yaparız. Menüde bulamadım konuyla ile ilgili yardımcı olmanızı rica ederim. Saygılarımla. :confused::confused:

Saboteye karşı, kitapçığa bakın illa yazar olmadı müşt. hizmetlerini ara

Saboteye karşı, kitapçığa bakın illa yazar olmadı müşt. hizmetlerini ara

Sayın by lent kullanma klavuzunu okudum fakat birşey bulamadım. Müşteri hizmetlerini aradım ama öyle birşey olmayacağını söyledi temsilci. Bence konuya tam hakim değil ondan dolayı kısa ve net cevap verdi. ki öyle birşey olmasa kitapçıkta aktif diye bir ibarede bulunmazlardı diye düşünüyorum.

telefon hattı süpervize edilmiş muhtemelen programında telefon hattı kesildiğinde sesli alarm çalsın seçeneği girilimiş onu arıza durumuna yada tamamen iptal etmen gerekir ama sonuçta güvenlik sistemi olduğu için kalmasında fayda var niyeti bozuk olana gözdağı verir alarm çalsada en fazla siren çalma süresi kadar çalar

selamlar' dstan gelen telefon hattini once alarm panaeline giris yap ordan cikis alsan daha uygun olur.

Ben geçenlerde Next YE-KA1100E/T Alarm sistemi taktırdım yalnız telefon hattını normal duvardaki prizden çıkardığımda alarm devreye giriyor ve siren çalıyor. Ben kumada ile susturabiliyorum fakat olduki ben evde yok iken Telekom hat çalışması yapar ise veya hattı keserse alarm devreye girecektir ve bu büyük sıkıntı. Evet bazı arkadaşlar telefonu baglama diyecekler ama telefonu bağlamadıktan alarm tek başına çok büyük bir önem taşımamaktadır. Benim size sorum şu şekilde kullanma klavuzunda "vandal-proof fonksiyonu---- telefon hattı kesme denetleme fonksiyonu : Aktif" yazıyor bunu pasif nasıl yaparız. Menüde bulamadım konuyla ile ilgili yardımcı olmanızı rica ederim. Saygılarımla. :confused::confused:[/QUOTE]

Merhaba bende bu alarm'dan taktım kendi evime gayet memnunum sorunuza bende yanıt bulmak için çok araştırdım en son fabrikayı aradım sağolsun yardımcı oldular alarm devre dışı iken 747410# yapıyorsunuz tel. hattı kesilse dahi alarm vermiyor.

Merhaba bende bu alarm'dan taktım kendi evime gayet memnunum sorunuza bende yanıt bulmak için çok araştırdım en son fabrikayı aradım sağolsun yardımcı oldular alarm devre dışı iken 747410# yapıyorsunuz tel. hattı kesilse dahi alarm vermiyor.
merhaba benzer durumu elektrik kesintilerinde de yaşıyorum, evde yokken elektrikler kesildi mi alarm çalmaya başlıyor, telefon kesintisi gibi elektrik kesintisinde de çalmasını engellemenin bir yolu var mıdır?

Elektrik kesildiğinde ise akü zayıf ise Siren çalar akunuzu degisirin deneyin

Elektrik kesildiğinde ise akü zayıf ise Siren çalar akunuzu degisirin deneyin
1 senedir kullanıyorum, bu kadar sürede aküsü zayıflamış olabilir mi? nereden temin edebilirim ve kendim değiştirebilir miyim?

Ayrıca sistemi tamamen nasıl kapatabilirim?

Forum istatistikleri

Konular
128,292
Kullanıcılar
450,122
Son üye
sokur53

Yeni konular

Geri