Ne kadar fiyat vermeliyim?

kinoxy

Üye
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir PIC ile ilgilileniyorum. Bir yandan okuluma devam ederken bir yandan da hobi olarak kendi kendime çeşitli PIC projeleri ile uğraştım. Fakat dışarıya hiç iş yapmadım ve şimdi birinden PIC programlamak için iş teklifi aldım. Yapılacak işler aşağıda.

1- SD/MMC kart arabirim devrelerinin incelenmesi ve "Mikrodenetleyicili kontrollü Sd/MMC kart arabirim devresi tasarımı ve greçeklerştrilmesi

2- AT/ATX klavyesinin protokollerini incelenmesi pic mikrodenetleyici ile pc klavye Rs232 ara birim devresi tasarımı ve gerçekleştrilmesi

3- Barkod okuyucuların incelenmesi ve Pic16F84 Barkod okuyucu devresi tasarımı ve gerçekleştirilmesi

Devre tasarımı olmayacak. Onun yerine Big Pic 4 development card kullanılacak. İşin sadece programlama kısmı ile ilgileneceğim.

Daha önce profesyonel olarak bir iş yapmadığım için fiyatlar hakkında bir bilgim yok. Piyasanın altında ya da üstüne fiyat vermek istemiyorum. Sizce ne kadar teklif vermeliyim.

Okuduğum okulla sorumun cevabının ne alakası var tam anlayamadım. Neyse çok da önemli değil zaten. Mühendislik okuyorum.

buna benzer bır proğramı 2500 tl ye yaptım

fiyat aslında arz talep meselesı

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,944
Son üye
önder sem

Yeni konular

Geri