Mt3608 seri veya paralel bağlamak

tncy.yx7

Üye
Elimde 2 adet mt3608 voltaj regülatör kartı var bunları seri veya paralel bağlarsam ne gibi bir sonuç alabilirim?

Son düzenleme:
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Mt3607 yazınca bir bilgiye ulaşamadım.

Elinizdeki karta ait bur satış linki var mı?

Muhtemelen paralel bağlanabilir ancak seri bağlamak için izole iki ayrı kaynaktan beslenmesi gerekecek. Yoksa kısa devre olacaktır.

Mt3607 yazınca bir bilgiye ulaşamadım.

Elinizdeki karta ait bur satış linki var mı?

Muhtemelen paralel bağlanabilir ancak seri bağlamak için izole iki ayrı kaynaktan beslenmesi gerekecek. Yoksa kısa devre olacaktır.
Mt3608 Olacaktı Kusura Bakmayın Paralel Veya Seri Bağlandığımda Performans ve Amper Artışı Görebilirmiyim?

Seri bağlı regülatörlerde gerilim/volt ikisinin toplamı olur, amper aynı kalır(pil, akü, bataryalar gibi).
Parelel bağlandığında amperler toplanır volt aynı kalır. Bu tür bağlantılarda her ikisi de eşdeğer olmalı.

Seri bağlı regülatörlerde gerilim/volt ikisinin toplamı olur, amper aynı kalır(pil, akü, bataryalar gibi).
Parelel bağlandığında amperler toplanır volt aynı kalır. Bu tür bağlantılarda her ikisi de eşdeğer olmalı.
2s2p mi yapmak gerekir? Bu arada birşey daha sormak istiyorum amper ayarlaması yapmak mümkün mü?

Neye ihtiyacınız varsa. Hem volt hem de amper ayarlı regülatörler de var.
Tam olarak ne yapmak istiyorsunuz?
Ya ben şema okumayı felan bilmiyorum böyle basit bir güç kaynağı yapmayı denemek istiyordum paralel bağlayarak

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Geri