MSN'nin sinir eden penceresini kapatın!

d0stcan

Üye
MSN’inizi açtığınızda karşınıza sinir bozucu bir sayfa mı çıkıyor. İşte o çıkan MSN Live Bugün penceresi.

MSN’inizi açtığınızda karşınıza sinir bozucu bir sayfa mı çıkıyor. İşte o çıkan MSN Live Bugün penceresi. Pencere üzerinde bir daha gösterme gibi bir şey olmadığından her msn’i açışınızda karşınıza çıkıyor. İşte bu sorundan tamamen kurtulmanın yolu:

Msn’inizde sırasıyla Araçlar >> Seçenekler >> Genel sekmesine gelin.

* Messenger’da oturum açtığımda Windows Live Bugün’ü görüntüle

şeklinde bir seçenek var. Onda bulunan tik işaretini kaldırıp önce “Uygula” ardından ise “Tamam” diyerek pencereyi kapatabilirsiniz. Artık bundan sonra msn’inizi açtığınızda MSN Windows Live Bugün penceresi karşınıza çıkmayacaktır.

MSN’inizi açtığınızda karşınıza sinir bozucu bir sayfa mı çıkıyor. İşte o çıkan MSN Live Bugün penceresi.

MSN’inizi açtığınızda karşınıza sinir bozucu bir sayfa mı çıkıyor. İşte o çıkan MSN Live Bugün penceresi. Pencere üzerinde bir daha gösterme gibi bir şey olmadığından her msn’i açışınızda karşınıza çıkıyor. İşte bu sorundan tamamen kurtulmanın yolu:

Msn’inizde sırasıyla Araçlar >> Seçenekler >> Genel sekmesine gelin.

* Messenger’da oturum açtığımda Windows Live Bugün’ü görüntüle

şeklinde bir seçenek var. Onda bulunan tik işaretini kaldırıp önce “Uygula” ardından ise “Tamam” diyerek pencereyi kapatabilirsiniz. Artık bundan sonra msn’inizi açtığınızda MSN Windows Live Bugün penceresi karşınıza çıkmayacaktır.

verdiğin bilgi için sağol arkadaşım aslında sinir oluyordum ama nasıl kapatırım diye bir çabam olmamıştı sayendede hiç çaba harcamadan halletim sağol
başarılı çalışmalar...

sinir ediciydi.gercekten iyi oldu.Bulamayanlar için Araçlar>> Seçenekler>> Oturum Aç sekmesi

-ufukizmir bey sizin dediğiniz sekmede bulabildim... :)

Forum istatistikleri

Konular
128,352
Kullanıcılar
450,206
Son üye
elektronom111

Yeni konular

Geri