monex

monex kablolu alarm sisteminin programlanışına ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Teşekkürler

benim bildiğim monex marka kablolu alarm yok yada şöyle dersek monexs ,n bir alarm sistemi var
2 uzaktan kumandalı kendinden dialerli kablosuz manyetik swiç ve kablosuz pır içeren ve bu sete kablolu pır bağlanabiliyor eğer setin buna benzer birşeyse sana yardımcı olurum

hayır içinde harici dialleri bulunan kablolu bir panelini yıkılan bir işyerinden yeni bir işyerine kurdum ama programlamayı bilmedigimden çalıştıramadım. ( keypad kontrollü) monex ST 8048

bana keypad üzerinde yazan model numarasını verirmisiniz yada bir resim varsa panel ve keypad görüntüsünü gönderirmisiniz ayrıca paneliniz st 8048 se eğer keypadin modelinin ne olduğu önemli değildir saygılar

şu an zaten yerinde monteli
ama anakartın üzerindeki entegrede yazıyordu st8048 diye demekki aynıdır bir denemek lazım ama siteyede üye olamadım bu yüzden göremedsim programlamayı sitede sorun var sanırım

iyi akşamlar sitemizde herangi bir sorun söz konusu değildir
siteye üye olduktan sonra ancak bu programı indirebilirsiniz sadece kurulum dosyaları için üyelik istenmektedir kullanım dosyaları için üyelik istenmemektedri kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,046
Son üye
premier92

Yeni konular

Geri