Microwin 4 sp8

dupisk

Profesyonel Üye
arkadaşlar microwin 4 sp8 mevvcut sürüm nasıl güncellenir sp 8 windows 7 dede çalışıyormuş yada nerden indirebilirim

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Service packi siemensin sitesinden indirebilirsiniz.

arkadaşlar microwin 4 sp8 mevvcut sürüm nasıl güncellenir sp 8 windows 7 dede çalışıyormuş yada nerden indirebilirim

Esselamu Aleyküm

Microwin programını win7 de kullanmanın benim bildiğim iki yolu var;

Birincisi Microwin Sp8 yüklemek;
Microwin Sp8'i yüklemek için bilgisayarınızda microwin programının kurulu olması gerekir. İndirdiğiniz Sp8 dosyasını çalıştırıp çıkan yönergeleri takip edin, sizden kurulu microwin programının kaldırılmasını isteyecek, programı kaldırın ve tekrar kurulumu başlatın. Sp8 kurarsanız ikinci adımı yapmanıza gerek yok.

İkincisi Microwin programını Xp uyumluk modunda ve yönetici hakkıyla başlatmak;
Microwin Dosyasını sağ tıklayarak özelliklere girin, burdan uyumluluk sekmesine gelin. Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu seçeneğini tıklayarak windows xp yi seçin. Alt taraftaki bu programı yöneti olarak çalıştır seçeneğini seçin. Uygula dedikten sonra microwin programınız Win7 altında çalışır.

Not: Simatic S7300 v5.5 programını windows 7 altında çalıştırmak istiyorsanız bilgisayarınızda Win7 Ultimate veya Prof. sürümlerinin yüklü olması gerekiyor, diğer sürümlerde 5.5 versiyonu çalışmıyor. Ultimate ve Prof. sürümleri haricinde çalıştırmak istiyorsanız Setup dosyalarını modifiye etmeniz gerekiyor.

maalesef sp8 linkine siemenstende ulaşılmıyor

sp8
Download

sağ alt köşede normal indirmeye basıp 59 sn bekleyin resimdeki captca yı resmin altındaki boşluğa girin indirme bağlantısı oluştur diyin ve çıkan linke tıklayıp indirin

eyvallah sağol arkadaş ben de aynı sorunla uğraşıyordum.
64 bi7 W7 ulti. ye sp 5 i kurdum olmadı inşallah bu sp8 işimizi görür.

Win7 64 bitte siemens programları çalışmıyor 32 bit kurmanızı tavsiye ederim. İki hafta önce almış olduğumuz yeni Siemens PG cihazında da 32 bit kurulu olarak geliyor.
Bilginize...

Arkadaşlar siemensin sitesinden indiriyorum her seferinde 1 sn kala duruyor bilgisi olan var mı

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,950
Son üye
Krşt.alg

Yeni konular

Geri