MATLAB ÖGRENSEKMİ ACEP?

lycaon_xp

Üye
[sıze=3]herkese selamlar eem 3. Sınıf ögrencisiyim gecen sene matlabtan biraz bahsedildi bize onu ögrenmek hep bi ukte kaldı içimde uzmanlık alanımı elektrik olarak belirledim matlab ögrensem bi işime yararmı yoksa vakit kaybımı bilemiyorum piyasada işime yarayacaksa biran önce başlıyacagım çalışmalara tecrübeli abimlerimden yardım bekliyorum alanım elektrik olarak belirledim ama sonuçta eem okuyorum kararsızım yani okul bitmeden en az bir tane prog. Dilini halletmek istiyorum[/sıze]

benim şahsi fikrim öğrenmelisin... en azından işine yaradığında bu ne dönemlerini yaşayarak bocamamalısın...

elektrik alanı derken şantiyecilikten bahsediyorsan matlab iş hayatında çok da fazla işine yaramayacaktır...
fakat üniversite zamanında öğrenemezsen sonra 10 kat misli zaman versen (-ki veremiyorsun-) öğrenme imkanın olmuyor...

şantiyecilik değilde ünide 3.sınıf seçmeli dersleri elektrik ve ya elektronik olarak parcalıyorlar uzmanlık seçimine göre dersleri seçiyorsun
bi elektronik mühendisi gibi elektronikten anlayamam heralde EEM olarak elektrik alanına yöneldik o yüzden sordum elektrik alanında yararmı işime diyede nerde nasıl iş bulacagımız belli degil saten belki elektronik işi nasip olur en iyisi ögrenmek matlab kasmaya başlıyayım en iyisi üni bitince iş güç derken ögrenemeyiz haklısın sn.ERHAN VAROL

şantiyecilik değilde ünide 3.sınıf seçmeli dersleri elektrik ve ya elektronik olarak parcalıyorlar uzmanlık seçimine göre dersleri seçiyorsun
bi elektronik mühendisi gibi elektronikten anlayamam heralde EEM olarak elektrik alanına yöneldik o yüzden sordum elektrik alanında yararmı işime diyede nerde nasıl iş bulacagımız belli degil saten belki elektronik işi nasip olur en iyisi ögrenmek matlab kasmaya başlıyayım en iyisi üni bitince iş güç derken ögrenemeyiz haklısın sn.ERHAN VAROL

Özelde kesinlikle işine yaramaz tabi üniversitede kalmayı düşünüyor isen durum değişir. Niye böyle konuşuyorum çünkü öğrendim hiç bir işime yaramadı.... Benim tavsiyem kesinlikle autocad öğrenmen, sonra word, excell ve powerpoint'te uzmanlaşman, gerisini zaten memur olmaz isen özel sektörde öğrenmek zorunda kalacaksın...

matlab öğrenmek lazım ya, baya lazım oluyor da vakit yok öğrenmeye

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,195
Son üye
dijitalpark

Yeni konular

Geri