LED Lİ AYDINLATMA

1100 lumel için 600 led kullandım geniş açılı mantar led 220 voltta 27 mA çekiyor yaklaşik 6 watt

power led çıktı kardeşim bilgin olsun, 600 tane kullanmana gerek yok 1 tane yetiyo artok

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
selam.fabrikanın cevre aydınlatmasını led li sisteme cevirmeyi düşünüyoruz.nasıl birşey önerirsiniz???

wattlık power ledler var... Son derece tasarruflu ve ilk bakışta bir lede göre pahalı gelmesine karşın kendini amorti etme süresi yeterince hızlıdır. Tavsiye ederim. Tez konum olduğu için yeterli araştırmayı yaptım. (güvenilir kaynak sayılabilir)

SAYGILAR

wattlık power ledler var... Son derece tasarruflu ve ilk bakışta bir lede göre pahalı gelmesine karşın kendini amorti etme süresi yeterince hızlıdır. Tavsiye ederim. Tez konum olduğu için yeterli araştırmayı yaptım. (güvenilir kaynak sayılabilir)

SAYGILAR

kardeşim fiyatınıda araştırdınmı 30w lık bahçe aydınlatma armatürünün fiyatı 450 $ oda sadece direğin dibini aydınlatıyo.

arkadaşlar ledli projektör lamba var fabrikada kullanıyoruz fakat kapalıyken içindeki birkaç led çok sönük şekilde yanıp sönüyor bunun sebebi nedir ne yapabiliriz.ama şöylede bir olay var her projektörde yok bu olay sadec 3 ünde var

arkadaşlar ledli projektör lamba var fabrikada kullanıyoruz fakat kapalıyken içindeki birkaç led çok sönük şekilde yanıp sönüyor bunun sebebi nedir ne yapabiliriz.ama şöylede bir olay var her projektörde yok bu olay sadec 3 ünde var

ledlerin işi bitmişş.değiştirmen lazım yanıp yanıp sönenleri..;)
Saygılar

şuan için led teknolojisi ülkemiz için pahalı bir teknolojisi,ucuz led stan firmaların yaptıkları uygulamalar ortadadır zaten,iyi led firmalarıda yapılacak uygulamalar için yüksek rakam istemekteler.Benim tafsiyem yeni ürün olan kore teknoloji lambalarıdır lümen/watt oranı yüksektir.Yapılmış bir yok başarılı uygulama mevcuttur.400 watt yerine 180 veya 120 watt ,250 watt yerinede 120watt veya 60 watt kullanıraka daha fazla ışık elde edilmiş hemde enerji tasarrufu sağlanmıştır.uygulama yerine göre amotisman süresi 8 ay ila 1 sene olmaktadır.

slm arkadaşlar ledli projektör yapacagım bana yardımcı olurmusunuz

Cezaevi aydınlatmasında 103 adet 400w metal halide kullanıyoruz.Bunu ledli projektöre çevirmek şimdilik mantıklı mı?

400 watt yerine led kullanmak suan ki şartlarda zor ve maliyetli ve türkiyede çok led firması var kaliteli led bulmak zor,size ucd lamba tafsiye ederim 400 watt(trafo ile 500 watt buluyor ) yerine 150 watt veya 70 watt lık lamba ile daha fazla ışık elde ederken daha az enerji kullanacaksınız,irtibata geçerseniz yardımcı olabilirim,yapmış olduğumuz cezaevi çalışması mevcuttur.

Forum istatistikleri

Konular
128,214
Kullanıcılar
449,995
Son üye
osmanguney15

Yeni konular

Geri