Kumanda Devresi

abiler ablalar benim bir sorum var yardımcı olursanız cok sevinirim. benim adım ömer 18 yasındayım izmitte oturuyorum. SORUM : start butonuna basıldıgında motor ileri yönde hareket edecek tekrar aynı butona bastıgımızda motor duracak tekrar aynı butona bastıgımızda motor geri yönde hareket edecek tekrar bastıgımızda motor duracak bu hep böyle devam edecek :) soru kafakarıştırıcı / şimdiden TESEKKURLER email adresim ********@hotmail.com maillerinizi bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 ci basış ileri yönde, 2 ci basış durur, 3 cü basış geri yönde, 4 cü basış durur ve işlem başa döner.

Abi'ciğim çok çok özür diliyorum ama, ben Avrupa normu bilmiyorum. Türk normuna çevirebilirmisin, yoksada canın sağolsun. ( Eline koluna sağlık, emeğe saygı duymasını biliriz. )

Buyrun....

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

Abi çok sağol, eline koluna sağlık, nasıl mutlu oldum belli değil :D Semih' in golü gibi, çok sağol.

abii ben göremedim cevabı benım maıl adresım **********@hotmail.com banada yollarmısın bende gelecegın ustularından olmak ıcın arastırıyorumda her şeyi ama en kral site kontrol kalemı
:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,353
Kullanıcılar
450,210
Son üye
İsmlll

Yeni konular

Geri