kumanda şeması çizen

3elibrahim

Paylaşımcı üye
kumanda şemasını çizebilen basit bir program yok mu arkadaslar

yok mu arkadaslar oyle bir program?

nasil yani siz senaryoyu yazcaksiniz oda oynuyacak öyle bir programi???

neyin kumanda şeması açıklama yok yıldız üçgen desen zaten çizmeye gerek kalmadı yıldız üçgen zaman roleleri çıktı
uygulayacagın düzenege göre kumandası çizilir açıkça yazarsan çare var saygılar

senaryoyu yazıp şemayı çıkaran program bilmiyorum ama sıemens s-7 plc programlarını yazmak için sıemensın kendi ürünü olan pc var ve bayağı pahalı onu alıp plc yazmak için uğraşmıyorsun senaryoyu yazıyorsun oda plc programını yazıyor.ama şema çizeni duymadım

ekts ve ess programları var en basit öle senoryayı yazıp çizep yok( o zaman herkez kumandacı olur)

dahada ileri seviye istiyosan cofoso-eplan-autocad-caddy++ gibi programları kullanabilirsin

Kusura bakma sende çok kolaycılıga kaçıyorsun. öyle bir program olsaydı. Bir çok kişi işsiz olurdu

Bana da roman yazabilen bir kalem gerekiyor.Ben kalemi defterin üzerine bırakacağım ve kendi kendine en az nobel ödüllü roman yazabilecek.Bizim buradaki kırtasiyecilerde bulamadım.

Şaka bir yana programdan kastınız, Otomatik kumanda devreleri çizebileceğiniz bir program ise EKTS veya Cade Simu en basit programlardır.Biraz daha ayrıntılı olsun derseniz Eplan,Autocad veya See electrical düşünülebilir.

Bana da roman yazabilen bir kalem gerekiyor.Ben kalemi defterin üzerine bırakacağım ve kendi kendine en az nobel ödüllü roman yazabilecek.Bizim buradaki kırtasiyecilerde bulamadım.

Şaka bir yana programdan kastınız, Otomatik kumanda devreleri çizebileceğiniz bir program ise EKTS veya Cade Simu en basit programlardır.Biraz daha ayrıntılı olsun derseniz Eplan,Autocad veya See electrical düşünülebilir.
See electrical PROGRAMI CARSA YÜKLEYE BİLİRMİSİNİZ ...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,349
Kullanıcılar
450,194
Son üye
akocatas

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri