Klima Drenaj Borusu

Merhabalar,

VRF Sistemi icin Klima drenaj borulari tavandan gidecektir. Fakat tavan acik kalacaktir. Drenaj borularini nasil secmeliyiz ki akitma olmasin icinde su kalirsa. Demek istedigim 1 inc PVC PPRC boru kullanirsam ve izole edersek , donus aksamlarini izole edemiyoruz. Ya da nasil bir boru cesidi kullanilmasi bizim drenaj borularimizdan herhangi bir sizinti yapmasina yol acmaz. Degerli yorumlarinizi rica ediyorum...

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
PVC boru kullan oda olmaz sa kaliteli Çeşme hortumu kullan unutma bak kaliteli yoksa zamanla çatlar ve su akıtır .

PVC boru kullan oda olmaz sa kaliteli Çeşme hortumu kullan unutma bak kaliteli yoksa zamanla çatlar ve su akıtır .

PVC boru kullanirsam izolesini yaparsam , donus elemanlarini izole yapamiyorum, acaba ne yapmam gerekir? Ya da oyle bir malzeme var midir ki kendinden izoleli boruya ve donus elemanlarina sahiptir ? Terleme yapmamasini istiyorum . Lutfen yardimci olur musunuz?

PPRC Kompozit Boru ( CAM ELYAFLI ) ve ek parcasi kullanmalisiniz , boylece herhangi bir terleme ve sizintida yapmaz. Meyili de %2 civarlarinda verirseniz herhangi bir problemle karsilasmazsiniz ileride. Tavan acik olacagi icin iscilige onem gosteriniz lutfen. Tesekkurler...

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri