Kendi Yaptığım Scada Projesi Görüş ve Önerileriniz

Herkese iyi forumlar hobi olarak kendi yaptığım bir Scada projesini sizinle paylaşmak istedim hot dog üretimi yaptım görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Herkese kolay gelsin programı omron plc ve supervisor ile yaptım isteyen olursa bana mail atması yeterli ben ulaştırırım. Omronhotdogproduction.avi - YouTube

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Sayın 26205

Oldukça güzel en çok su ve yağ ekleme kısmını beyendim.Kişisel fikrim kalan et miktarını su ve yap mıktarınıda kg ve litre bazında gösterirsen güzel olur.Tekrardan tebrik ederim.

Kolay gelsin

Reçete uygulaması yaparsan sistem çok daha şık olur. İşlem sırasına göre sistem otomatik bir şekilde devam edebilir.

Reçete uygulaması yaparsan sistem çok daha şık olur. İşlem sırasına göre sistem otomatik bir şekilde devam edebilir.
sistemde biraz hareketlilik olsun diye tuşlarla işlemi gerçekleştirdim :) Reçete uygulamasını artık diğer çalışmalarda yaparım kahve makinası yapmıştım onda kullanmıştım reçeteyi hoş olmuştu

Sayın 26205

Oldukça güzel en çok su ve yağ ekleme kısmını beyendim.Kişisel fikrim kalan et miktarını su ve yap mıktarınıda kg ve litre bazında gösterirsen güzel olur.Tekrardan tebrik ederim.

Kolay gelsin

diğer uygulamalarda artık o kısımlara da dikkat ederim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hobi olarak yapılan bir program için çok başarılı buldum, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim. Tebrikler.

Teşekkür ederim yaz ayı malum öğrenciyim ünversite sınavına da girdim biraz tatil yapıyorum aklımda birkaç birşey daha var onları da hayata geçirebilirm umarım iyi forumlar :)

Viyan adlı kullanıcıya biri ulaşabilir mi acaba bana mesaj atmış ama 20 yorumum olmadığı için mesajına cevap veremiyorum doldurmak için de abuk sabuk şeyler yazmak istemiyorum bana mail adresini atmasını söyler misiniz şimdiden teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Güzel olmuş
Hangi dil ile yazdın, hangi plc ile nasıl haberleştiriyorsun.
biraz ayrıntı verirmisin.

yeni başlayanlar için daha fazla ayrıntı verebilir misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,489
Kullanıcılar
450,464
Son üye
Yakuphan.

Yeni konular

Geri