Kendi işinizin patronu olmak isterseniz. Sizde Yerinizi alın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sayın cebraıl burada ıddıalı yazıyorsan eleştırılerımızede sabredeceksın katlanacaksın ikincisi sizi rencide edecek eleştırıde yapmıyoruz gelelım konuya sizin yapmak istedığınız işi yapanlar oldu isim ver dersenız iki yıl fılan oldu yanlış hatırlamıyorsam ilk başta ucret fılan ıstenmedı buyuk olasılıkla sizde aynısını yapacaksınız bir örnek yozgattan arıyan vatandaş sizden elektrik ariza montaj vs hizmet ıstedı siz yozgattakı meslektaşa yonlendıreceksınız işi ama kaç iş gondereceksınız 2-3 iş gonderdıkten sonra komısyon almıyacağınıza garantı verebılırmısınız işte sizin meslektaşların sirtından para kazanmanız burada başlar lutfen şahsınıza yazılmış yorum olarak algılamayın genelde olabılecek konular bunlar

Sevgili arkadaşlar hangi ilde ekleme yaptıysan her eklemende cep yada iş telini yazıyorsun. Müşteri o içerikteki numara kiminse onu arıyacak anladınız mı ?
Ek olarak armut tarzı siteler tek bir kelimeye çalışması var ama bu sistemde sen kelimeni belirliyorsun .
ama dediğim şekildeki formatta 1 içerik 10 çeşit kelimede yer alıyor. yani ekleme formatımda sizin potansiyelinize göre çok olacak

İSTEYEN OLURSA BEN PARA ALMIYACAM :...
ANTALYA ili hariç tüm illerden gelebilirsiniz..
ANTALYA ilinde elektrik işlerini Ben yapıyorum O yüzden

Sevgili arkadaşlar hangi ilde ekleme yaptıysan her eklemende cep yada iş telini yazıyorsun. Müşteri o içerikteki numara kiminse onu arıyacak anladınız mı ?
Ek olarak armut tarzı siteler tek bir kelimeye çalışması var ama bu sistemde sen kelimeni belirliyorsun .
ama dediğim şekildeki formatta 1 içerik 10 çeşit kelimede yer alıyor. yani ekleme formatımda sizin potansiyelinize göre çok olacak

İSTEYEN OLURSA BEN PARA ALMIYACAM :...
ANTALYA ili hariç tüm illerden gelebilirsiniz..
ANTALYA ilinde elektrik işlerini Ben yapıyorum O yüzden
Bu mesajindan sonra iletisime gecmek isteyenler olacaktir. Cunku cok daha aciklayici olmis konu. Ilk mesaj cok gizemliydi ve hak versirsiniz ki, bedava telefon kazandiniz telefonunuzu almak icin su numarayi arayin mesajlari gibiydi ilk hali :)

Armut. com sitesine bedava üye oluyoruz zaten arayanlar ordan bizi buluyor ve bilinen bir site
bu tarz siteler ile benim sistem cok farklı ama onlara üye olabilirsiniz ve oralardan da iş gelir.
Benim sistemde bulunduğun il de tüm mahalleleri ekliyoruz ve siz o tüm ildeki aramalarda ilk sırada olacaksınız bu sayede iş potansiyeliniz yükselecektir.
sizin söylediğiniz site 1 ekleme yapıyorsun ve o ilde tek içerik oluyorsunuz .
bende ise ilinizde 100 mahalle varsa 100 adet içerik ekliyoruz . ek olarak etiketleriniz en fazla 10 adet ekledinizde 100 X 10 = 1000 adet arama da yer alıyorsunuz. buda ilinizde en az 2 kişi diyelim en fazla 20 kişi size ukaşmış ve her işte servis ücreti 50 tl alsanız. baya kazanmış olacaksınız.
Arkadaşlar ben sizden para talep etmiyorum. bu kontrolkalemi sitesi üyelerine özel yaptığım bir konuydu . Sebebi ise bir işte yardıma ihtiyacım olduğunda bu siteden yardım aldım ve madur olmadım .. bende böyle bişi yaparak yardım edenler için ek gelir kapısı tarzı bişi yaptım.

Elektrik ustaları için ekleme Formatını Ekledim ve sizler için kolaylık sağlıyacak bilgidir. ***************

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sayın cebrailalemdar

Sitenizde şu ibare bulunuyor.

"Sevgili arkadaşlar ilan eklemek isteyen firma yada ustalar iletişim numaramızı arıyarak ilanlarınız eklenecektir. İlanlarımı ilk ay ücretsiz ve diğer aylar mahalle bası 1 TL dir. Toplu alımlarda aylık 3 aylık 6 aylık 1 yıllık olarak indirimli şekilde eklenecek ve saten verdiğiniz parayı 2 işe gitmenizle ödemiş diğer işler kar etmiş olacaksınız. Tel: xxxxxxxx"

Forum kuralları 3.11 ) Kazanç elde etmek üzere site reklamı yapmak, Türkçe içerikli mesleki forum reklamları yapmak, forumlara üye çekme amaçlı konu açmak, reklam amaçlı özel mesaj göndermek yasaktır. Bu yasağa aykırı şekilde davranan üyeler forumdan süresiz olarak uzaklaştırılır.

Konu kapatılmıştır. Lütfen bir daha bu kurala aykırı konu açmayınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri