Kartlı Geciş Sistemleri

bu sistem ile ilgili otomasyon program devre yapıyorum yardımcı olabilirim...... ve ultra bir projem daha hani varya kimlğinizi veriyosunuz sonra bunu görevli çark gibi şeye koyuyor sonra bunu eli ile çevirip geri size veriyor bunun robot kopntrollüsünü yaptım ilgilenirmisiniz ???????

dikkat !!!! illakide kart olmasına gerek yok dikkat barkod okuyucu sistemi ile de yapıyorum kimse bende yaparım ederim demesin ben aynı zamanda bilgisayar programını ve otomasyonunuda yapıyorum ayrıca bu sisteme bilgisayar.. internet.... yetki .. rapor.... ve ayrıcaaaaaaaaaaaaaaaaa uydu üzerinden kotnrolüde ekleyebilirim varsa bu tür bir projesi az buçuk bütçede ayırıyorlarsa neden olmasın gelecek projeyi önceden okumam görmem lazım yapabiliceğim bir şeyse yardımcı olurum ticaret değil yardımcı olmak .............

Bu nasıl zihniyet "ticaret değil yardımcı olmak" tek fikir söylemedin, yalnızca bunu yaptım bunu bunu yapıyor... ultra... prof... diyorsun tel veriyorsun fiyatı da yaz bal gibi ticaret!
Ticaret yapma demiyorum ama bir iki fikir yaz, yardım isteyenin çevresinde bulunabilecek malzemelerle önemi yok 5-10 lira tutsun sonra de ben bunu yaptım maliyeti şu... Forumun amacı bu yardımlaşmak bilgi-fikir alışverişi yapmak. Forumu kişisel siten olarak kullanma, yap bi site ürünlerinin özelliklerini anlat koy tel iletişim bilgilerini isteyen zaten alır, yardım sever maskeni indir!

arkadaşlar meraba forumda yeniyim bilgiler için çok teşekkür ederim benim bir sorum var kartlı geçiş sistemlerinde mevcut kartları asıl çogaltabiliriz

Kartlı geçiş sisteminde kullanılan her kartın kendine ait numarası vardır dolayısıyla aynı numaralı kartları bir sistemde kullanamazsın sistemde karışıklık olur yok kullanıcı sayısını arttırıcam diyorsan öncelikler sistemde kullanılan kartın çeşidini bilmen lazım yani normal 26 bit proximity kartmı yoksa mifare kartmı yada kartlar sistemdeki okuyucularla uyumlumu bunları bilmen lazım okuyucularla uyumlu kartı bulduysan kartlı geçiş yazılımı üzerinden sisteme kartını tanıtırsın o da yazılımla alakalıdır

Kardesim sistem stad tarzı bir yer degilse işin kolay
Çünkü oralarda kendi bastığı bileti okuması gerekir bunlar çok karışıktır

Biz hastanelerde fabrikalarda adliye saraylarında Vs yerlerde rosslare kullanıyoruz yetkilendirme kolay kurulum kolay Bakım kolay bütün özellikler mevcut turnike geçiş rapor Vs tavsiyem rosslare

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,193
Kullanıcılar
449,969
Son üye
kdrtkn

Yeni konular

Geri