kamera sistemi

question

Üye
Arkadaslar mrb sizlerden ricam kendimizin kadar yakın bi 3 katlı yere 8 kameralı bi sistem kurmayı düşünüyoruz az çok bilgim var yaparım diye düşünüyorum fakat malzemeler konusunda sizin yardımlarınıza ihtiyacım var bana nelerin lazım olabileceği dvr cihazının marka modeli varsada kurulu bi sistemin şemasına ihtiyacım var şimdiden çok t.ederim. eğer uygun fiyat veren arkaslar olursa irtibata geçmek isterim

Sn.question,şimdiye kadar sorunuza cevap yazan olmamış neden acaba?Çünkü hiç bir kriter vermemişsiniz.Siz mi sistemin hakkını vereceksiniz,yoksa sistem mi sizin hakkınızı verecek önce buna karar vermelisiniz.

Merhaba arkadaşın dediği gibi hiç bi özellik belirtmemişsiniz örneğin hangi kameralardan istiyorsunuz gece görüş kamera mı ,dome kamera mı , box kamera mı , işçilik size mi ait olacak sadece malzeme temini mi yapacaksınız bunları belirtirseniz size yardımcı olmaya çalışırız. (0216 ) 671 03 48

arkdaşlara katılıyorum hiç biri kirteli belirtlimemiş yardımcı olbilmek için açkılam yapman lazım

bir proje'yi yapmak için planlamak gerekir.hangi maslzemyı nere kullanacaksınız biz bilemeyiz,

Forum istatistikleri

Konular
128,445
Kullanıcılar
450,381
Son üye
sedobaki

Yeni konular

Geri