Jeneratörler hakkında yardım

BilalG

Üye
Jeneratörlerle (çalışması, incelenmesi, işletilmesi) alakalı elinizde döküman (50-60 sahife veya kitap) mevcutmudur? Paylaşabilirseniz seviniriz.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Aksa jeneratör sitesinden yararlanabilirsiniz.

Aksa ürünleri hakkında teknik bilgi, ayrıca kendi malzemesinin bakımı hakkında bilgi vermiş. Jeneratörler hakkında genel bilgi lazım.

Bu siteyi arıyorum 10dk'dır, daha önce incelemiştim çok güzel bilgiler var.Buradaki bilgilerle kitap yazılır :)
GENSAN ELEKTRiK MAKiNALARI / GSA ALTERNATÖR

Hocam daha önce de bakmıştım oraya. Asıl mesele Ben de 5-6 safyayı 50-60 sayfaya çıkaracak kadar kapasite yok.:) Arttırmak için kahvehane'de biraz sayısal mantık ve kombinasyon mu çalışsam acaba.:confused:

Hocam daha önce de bakmıştım oraya. Asıl mesele Ben de 5-6 safyayı 50-60 sayfaya çıkaracak kadar kapasite yok.:) Arttırmak için kahvehane'de biraz sayısal mantık ve kombinasyon mu çalışsam acaba.:confused:

Ödevlerde öğretmenlerin ilk dikkat ettiği nokta öğrencinin kendisi mi hazırladı yoksa biryerden direk kopyala yapıştır mı yaptı sorusunun cevabıdır. Bunu birazcık tecrübeli öğretmen hemen anlar. O yüzden jeneratör konusu çok geniş bir konudur bunu alt konularına ayır ve ayrı ayrı incele harmanla kendi görüşlerini kat çok çok daha güzel olur.
Konuyla ilgili megep yayını
http://www.millienerji.com/DATA/enerji uretimi.pdf

Son düzenleme:
Ödevlerde öğretmenlerin ilk dikkat ettiği nokta öğrencinin kendisi mi hazırladı yoksa biryerden direk kopyala yapıştır mı yaptı sorusunun cevabıdır. Bunu birazcık tecrübeli öğretmen hemen anlar. O yüzden jeneratör konusu çok geniş bir konudur bunu alt konularına ayır ve ayrı ayrı incele harmanla kendi görüşlerini kat çok çok daha güzel olur.
Konuyla ilgili megep yayını
http://www.millienerji.com/DATA/enerji uretimi.pdf

Biz de kopyala yapıştır değil, farklı kaynakları harmanlayacağız. Fakat hocam 5-10 sayfayı (genelde içerik olarak birbirine yakın) harmanla, harmanla, aşağı savur, yukarı savur çıkmıyor. :) Çaplı adamda değiliz, hani kitap yazılım filan diyeceğim de. :(

Forum istatistikleri

Konular
128,263
Kullanıcılar
450,084
Son üye
İsmail0003

Yeni konular

Geri