JENARATÖR İLE İLGİLİ

Bizim kullandığımız jeneratörün fiyatını merak ettim ve bir kaç jeneratörcüye sordum( ikinci el alım satım yapan) motor ve jeneratör markasını söyledim. Bana bir iki tanesi şunu sordu . Aksa mı başka bir marka mı? Aksa dediğimde "aksaysa şu kadar eder" dediler. Ne hikmetse , jeneratörcüler aksanın ürünlerini beğeniyor.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
geleceği düşünerek seçilmesinde fayda var. jeneratörler ha deyince değiştirilecek ucuz aletler değiller. bu yüzden gelecekteki ihtiyaçlar tespit edilip ona göre seçilmesi uygun olur.

arkadaşım sen beni ara ben sana gereken bilgiyi detaylı olarak telefonda verim
tel : 0541 491 79 84 :81

Arkadaşim hertürlü jeneratör ihtiyacınız için (teksan jeneratör)tavsiye ediyorum. Servis garantisi 7/24 hizmet var üçretsiz kesif ve montaj tesbiti. 0216 312 05 50 telden yardım alabılırsın.kolay gelsın...

arkadaşlar mesajlarınız için teşekkürler ; galiba ben bilgileri yetersiz verdim; burası bir OKUL proje gücü 550 kw fakat şu anda çektiğimiz akımlar R:30 A --- S:15 A ---T : 15 A Yani bir fabrika değil burası şu anda okul %50-60 kapasite ile çalışıyor . Kurulu gücü projede 550 KW Talep gücü : %50 olarak gösterilmiş ve projede 300 kva lık jenaratör konulmuş.Şimdi benim sıkıntım şu projede 300 kva ama bu bana çok fazla geliyor sizinde görüşlerinizi almak istedim.şimdiden teşekkür ederim .saygılarımla

arkadaşım bu verdiğin bilgilere göre jeneratör gücü:
şuan 30 A çekiyorum düyorsun ve %50 kapasite %100 kapasitede 60 A yapar. sisteminde muhakkak demaraj hesaplayacağımız cihazlar vardır kaba bir tabirle 3,5 katı akıma ihtiyacın var desek yaklaşık 200 A akım lazım demektir. buda yaklaşık olarak 150 KVA civarı yapar bu durumda jeneratör gücü yüksek görünüyor

bu yaptığm hesaplama kaba tabir edilecek türden bir hesap daha iyi bir onuç istersen sisteminde neler olduğunu bildirmelisin

Arkadaşım, Aksa ve Genpower dan uzak dur.Vidasına kadar Çin malı.Hele Genpower berbat geçen de bi yakınımın motoru resmen patladı.Teksan ı tek geçerim.Servisi de müthiş.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri