insanlardaki aç gözlülük

thebilo

Üye
İnsanlardaki aç gözlülük ve para kazanma hırsı bu memleketteki bir çok mesleklerin içine etmiş durumda, mesela: format atmasını öğrenen bilgisayarcı oluyor, ulan ben 4,500 tl para verip mcse eğitimi aldım ve 10 yıldır bilgisayarlarla uğraşmama rağmen ben enaimiyim 4,500 tl verip kursa gidiyorum,işte böyle aç gözlü vatandaşlar yüzünden benim ve sizin gibi işin ehli insanlar aç kalıyor.su tesisatçısının camına bile tabela var " bilgisayar bakımı onarımı yapılır,format atılır" diye,bilgisayarınızda arıza ne olursa olsun çözümün format olduğunu sanan birçok dangalak var, birde nerede elektrikçi varsa güvenlik sistemleri işinede bulaşıyor (işin içinde kablo tesisatı olduğu için elektrik işi ile karıştırılıyor genellikle ve basit sanıyorlar),ama çoğuda bi .oktan çakmıyor, kamera sistemi yapıyorlar rezalet, "kamerayı tak görüntü varsa iş tamam" işte bunlar bu zihniyette bilinçsiz ve pasif oldukları için hem işçiği ucuz yapıyorlar hemde işi berbat ediyorlar, hangi ortamda nasıl kamera kullanılır,kameranın bulunduğu yerdeki ışık durumu,görüş açısı, kaç tvl dir vs.vs. gibi bilgileri yoktur. kısacası demek istediğim. HERKEZ KENDİ MESLEĞİNİ İCRAAT ETSİN, BİLMEDİĞİNİZ İŞE 3-5 KURUŞ PARA İÇİN BURNUNUZU SOKMAINIZ.

Sayın thebilo belki haklı olduğunuz bir konuyu anlatmaya çalışıyorsunuz ancak kullanmış olduğunuz ifadeler nedeniyle çok itici görünüyorsunuz. Kontrolkalemi.com yönetimi olarak her daim saygıyı ön planda tutuyoruz ve hiçbir üyemizin hakarete varan ifadeler kullanmasına izin vermiyoruz. Lütfen kullanmış olduğunuz ifadelere dikkat edin. Konu çöpe taşınmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri