işcilik birim fıyatları

merhaba arkadaşım yapmıyacak sınız onlarda arkasına bakmadan gitsinler ...
biz yere sağlam bassak bunlar gittiğigibi gelirler geldiklerindede 25 değil 45 kabulederek gelirler...
SAYGILAR
bu dediğiniz biraz gerçeklerden uzak bence biz kimiz kaç kişiyiz bina tesisatı artık çerez oldu herkez yapiyor orada fiyat kırılması engellenemez ve birçok meslektaşımız farklı bir işte uğraştığı halde ek iş olarak yapmakta bu işleri
otomasyon makina vs. ona doğru gitmekte örnek vermem gerekirse bir konviyoner bant imalatçısı firmanın sahibi makina mühendisi elma ayırma makinası işi almış gövdeyi yapmış otomasyon pano vs. 7000 euro istemişler adamda haliyle benim kar oranım çok düştü diyor ve soluğu s7300 kursunda almış orda karşılaştık ben kendim yapacağım otomasyonunuda diyor bir iki denemeden sonra başaracaktır ee nerde kaldı bizim meslek ?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
aynen öyle arkadaşım bildiğinizin en iyisini yapın fiyatınızıda kırmayın emeğin pazarlığı olmaz unutmayın..