HIS HD4890 ısınma problemi

Lilko

Üye
Slm. arkadaşalar. Daha önce bazı yerlerde olmasına rağmen tatminkar bir cevap bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Problemim,
daha dün aldığım HIS HD4890 ekran kartımın fanı durup durup çalışıyor ve hiç soğutma işlemi yapmıyor ve doğal olarak da kart 1 dk gibi bi sürede
eli yakacak gibi oluyor ve görüntü gidiyor. Bu bir arıza mıdır yoksa yanlış birşeyler mi var. Donanım şu şekilde: Intel C2Q 8200 2.33 GHz, Asus P5QC anakart, Asus kasa ve Cooler Master 500 W güç kaynağı, 2X2 Gb DDR3 1333 MHz, Seagete 750 Gb 32 MB Cache, Hp 22" lcd.
Acil yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler. Bu sorunu yaşayıp da çözen varsa çok sevineceğim, arızalı diyorsanız da garantiye göndeceğim.

Arkadaşlar kimseden cevap gelmeyince ben de kartı garantiye gönderdim. Arızalı olduğunu söylediler. Bugün kart geliyor deneyip sonucunu yine buraya yazacağım, belki birileri daha böyle bir sorunla karşılaşırsa örnek teşkil eder.

Evet arkadaşlar kart dün geldi ve taktım çalıştı. Aynı kartı göndermişler ama sanırım fanı değişmiş olabilirler. Benzer sorunla karşılaşan arkadaş olursa kesinlikle müdahale etmeden garantiye göndersin. Şu an ısınma problemi yok. Herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar.

Forum istatistikleri

Konular
128,314
Kullanıcılar
450,148
Son üye
AİŞTAR

Yeni konular

Geri