Hangi kablosuz modem markasını önerirsiniz? (ANKET)

Hangi kablosuz modem markasını önerirsiniz? (ANKET)

• Kullanılan toplam oy
    47
  • Anket kapatılmış .
Linksys almayın da ne alısanız alın. 2-3 modelini denedim hepsi de sorunlu. Cisco nun en büyük hatası bence Linksys yi alması.

Ankette adı geçmiyor ama, edimaxta son derece kaliteli bir modem en az ısınan bir modem diyebilirim

airties tavsiye ederim 4 yıldır kullanıyorum çok şükür bir sorunum yok....

bende airties kullanıcısıyım ve bir sorunla karşılaşmamıştım geçtiğimiz aya kadar.Aslında sorun kaynağı belli değil ttnet'ten geliyorlar modem de arıza var diyorlar.Modemde arıza var mı diye başka hatta takıp deniyorum gayet normal çalışıyor.Bir aydır çözülemiyen bir sorun yani, denemediğim bişey kalmadı diyebilirim.Sonuç olarak arıza modemden kaynaklansa bile airties diyorum çünkü hem internetten hem telefonla teknik destekleri gayet iyi.

TP-Link in adını göremedim çok ucuza aldım ve çok memnunum
Allah nazardan saklasın

Airties eski versiyon kablusuz modem ve ap ler kablosuz kullanırken sorun çıkartıyor,ara ara bağlantı kopartıyor, data kaybı oluyor.(RT-210, RT-211, RT-203, RT-204, RT-205, AP-302 VS) Ayrıca RT tipi modemler webte yavaş çalışıyor.Yeni Air modelleri fena değil.

ZyXEL Vmg 3312 B10A v2 alabilirsin, wlan sinyal kalitesi vs oldukça üst düzey.

Airties TD-W8961ND kullanıyorum.herhangi bir sorunla karsılasmadım.tavsiye ederim

bunn önerisi yok ki. en babası, garantiye mal gelmediği için tüm ürünlerini sigortalı satan, sen söküp bakmadığın sürece yıldırım bile düşse tamirini yapan ve harbi iyi çeken-4 kat ohaaa:)- airties ve ardından pikateldir.
bende pikatel de airties de var. airties kablolu. 5 v 1 amper. ile hiç elektrik yemiyor. istersen 1 sene kapatma gene soğuk lehim olmaz. pikatel de iyi. ama 12 w tüketimle resmen elektrik düşmanı.
sonra zeyxell gelir.
ondan sonra tp link. en kötüleri. aşırı elektrik düketir az çeker ççok kopar.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,263
Kullanıcılar
450,085
Son üye
coşkun memis

Yeni konular

Geri