Hamsi hız kontrol cihazı hakkında

telemcii

Üye
Arkadaslar merhaba herkese kazasız belasız güzel günler dilerim . Bir sorum olacak. Şimdi bir redüktörlü motor olacak üzerinde Zımpara olacak . Ben bu motoru bir fazlı hız kontrol cihazı ile sağ ve Sol olarak yönetebilir miyim? Pano ya bir sağ Sol şalter koyacağım . Enda hamsi serisi aklıma geliyor? Sizin fikriniz nedir

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar.

Genel anlamda konuşursak hız sürücülerinde harici kontak vasıtası ile ileri geri çalıştırmak mümkün. Bir potansiyometre ilede hızı kontrol etmek mümkün yada verilen bir sürede verilen bir frekansa çıkmasıda mumkun.

Ancak enda markasını hiç incelemedim. Büyük ihtimal olması lazım. Daha önce bir kaç toshiba sürücü ile motor sürmüştüm. Onlarda yön kontrolü mevcut idi.

Bunu her invertorle yapabilirsin. Ancak merakima mucib oldu. Hamsi yi nereden bulacaksin?

Hamsi piyasada yok mu

Neredeyse 2010 dan beridir Hamsi yok. Ancak 2. El olarak bulabilirsin belki.

Teşekkür ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,997
Son üye
Ali5534

Yeni konular

Geri