Haftalık Çalışma Saatiniz Nedir?

Haftada Çalışma Süreniz Kaç Saattir?

• 40 Saat

Oy: 10 16.9%
  • 45 Saat

Oy: 16 27.1%
  • 45-55 Saat arası

Oy: 16 27.1%
  • 55 Saatten fazla

Oy: 17 28.8%

• Kullanılan toplam oy
    59
Evet başarısız oldu, katılım cidden az.

kamuda çalışıyorum sabah 07:30 akşam 17:30 öğle paydosları hariç haftada 45 saat cumartesi pazar tatil...

kurumsal özel bir işletmede çalışıyorum sabah 8 akşam 6 hafta sonralı tatil tabiki... 45 saat falan yapıyor..

Bu ankete göre gerçekten insanlarımızın büyük kısmı iyi şartlarda çalışıyormuş, wallahi entrasan bir forum.

Merhaba Haftada minimum 75 saat çalışıyorum özel sektörde makam şöförüyüm ( istanbul trafiğinde ) ( yani öyle geçiyor kadrom mama kendimi kürek mahkumu gibi mutsuz huzursuz ve yıpranmış hissediyorum )

:)

sabah 07:30 akşam çooooooook şanslıysan paydos 20:00 sularında haftada 6 gün lüzum durumunda pazarlarıda (ücretsiz mesai ) ve işe girdiğimden beri arife günü ve bayramın 1. günü değilsede mutlaka 2. ve 3. günü çağrılırım şimdilik en iyi bulabildiğim iş bu :)

saygılar

özel kurumsal bir şirkette çalışıyorum. Sabah 9 akşam 5 öğle arası yarım saat olarak geçiyor günlük 7,5 saat kısacası haftada 6 günden 45 saat.

45 saat çalışan işleri nasıl buldunuz merak ediyorum ( 45 saatin içinde cumartesi günüde çalışlıyorsa pek bir avantajı yok), neyse artık ben 40 saat çalışacam nasılsa :)

valla arkadaşlar kamuda çalışma saatleri 40 saat eyvallah ama yatılı okul olunca haftanın 7 günü hemen hemen 10 saati okulda geçiriyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,562
Kullanıcılar
450,562
Son üye
harverr5

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri