GEMO Ladder Editor

arkadaşlar ben uzun zamandır
gemoyu kullanıyorum.
ar2
ar2a modelleri ve ar2a uzatma modülü çıktı
normal modüle 1 analog eklendi uzatmada 1 analog daha var bölece 2 analog ile 28 giriş 20 çıkış oluyor.
loadcel veya ısı kontrol olarak kullanılabiliyor.
durum makinası adında bir ,iç modülü var çoklu karşılaştırmalar için kullanılıyor( ben anlamadım hala)
güzel bir uygulama
yerli uygulamalı ekran ı hararetle bekliyoruz.

Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
arkadaslar ornek bi uygulama koyabilir misiniz?

basit lojik işlemlere ait uygulama videolarına buradan (GEMO.zip) ulaşabilirsiniz. (not: videolar ekran recorder den olduğu için exe dir herhangi bir program gerektirmez)

Gemo kullanan değerli arkadaşlar,
Yukarıdaki video sessiz ve pek anlaşılır değil, imkanı varsa basit bir veya bir kaç program varsa ellerinde yükleyebilirlermi?

arkadaşlar programı indirdim çalışıyor plc üzeridede çalışır inş her şey için sağolun tşkr ederim

evet program cok güzel yeni baslayanlar için cok uygun anlasılır

valla ben çatır çatır kullanıyorum siemens telemakanik moellerden çok ucuz işlevleri çok güzel siz cavurlara yedirmeye devam edin

[alıntı] GEMO Ladder Editor

Açıklamsı:Akıllı Röle Programlama Yazılımıdır! ücretsizdir
işletim sistemi: Windows XP & Windows 98SE

eDit:Bu program türkçedir(zaten cihazı yapan firmada türk!.. ;D) [/alıntı]

AR1A.jpg

AR1S.jpg

https://www.kontrolkalemi.net/drive/s/AJvOkIxBkuyp9v80CsjX2UwnoRMqNQ
GemoLadderEditor_V22_Rev_A.rar

Vay be ilk kullandıqım pLcLer çok özLedim sizi basit kaldınız biraz ama nede olsa benim için bir ilksiniz.) programlamak qüzeldi..)

program tasarlamak için iyi ama siemens içinde tek tıklamayla inecek bir program olsa.

Forum istatistikleri

Konular
128,272
Kullanıcılar
450,098
Son üye
akaremir31

Çevrimiçi üyeler

Geri