Güvenlik Kamera Sistemi - Öneri&Teklif

KATIT CİHAZI: NEUTRON 16 kanal video,4 KANAL SES,400 fps real time,4 adet SATA hdd takilabilir ve 1 adet USB SATA((E SATA) TAKILABILIR,1adet vga,1 adet HDMI,1 adet monitor cikisi,ptz kontrol,mouse,kumanda,usb backup,internet destegi(10 kullanici).MADE IN KOREA
KAMERALAR:GEOVİSİON 1/3'' SONY CCD WATERPROOF 42 HIGH IRLED 540 TVL DOME:GEOVİSİON 1/3'' SONY CCD DOME OZEL KASA,4-9MM AYARLI LENS 540 TVL
1 TB 7200 RPM HDD 10 ADET NEUTRON VİDEO BALUN KABLOLAR CAT6,ADAPTÖR VE APARATLAR NEUTRON DUR MARKA ÖZELLİKLERİNİ VE KALİTESİNİ NETTEN ARAŞTIRABİLİRSİNİZ.ÖZELLİKLE KAYIT CİHAZINI ARAŞTIRIN. TÜM BU SİSTEM İŞÇİLİK VE NAKLİYE DAHİL 2000 USDFATURA İSTENİRSE+KDV

BAŞARIR BİLİŞİM
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & GÜVENLİK SİSTEMLERİ
0212 771 10 20 & 0506 930 50 08
BAŞARIR BİLGİSAYAR & DANIŞMANLIK ARNAVUTKÖY
BAŞARIR BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ & GÜVENLİK SİSTEMLERİ
[email protected]
[email protected]

16lık kayıt cihazımızda mevcuttur 2 adet 1 terabaytlık hdd kullanabilme d1 kalitesinde yuksek cozunurluklu kayıt yapabılme ve o kayıtları yıne d1 kalıtesınde ızleyebılme ozellıgındedır .ve sorunsuz mukemmel bır cıhazdır ankarada ostımde ums metal sanayı fabrıkasına kurdum cok memnunlar galvanız fabrıkası ıncekdede 2 ayrı vıllada kullandım ve bırcokdaha musterım var .evet eskişehirde ikamet ediyoruz ankara kutahya ıstanbul bılecık bursa ve izmirde güvenlik ve bilişim üzerine bircok hizmetimiz vardır.tel vermiştim ama ilginize tekrar yazıyorum:05542925505

Kayıt Cihazını 16 Kanal Yapmak İsterseniz bunun size ek maliyeti 340$ olacaktır. Kayıt Cihazımın marka ve modeli ise ; NEUTRON TR-16 dır.
3 Adet şubemiz bulunmaktadır. Eskişehir - Samsun - Antalya
internet sitemiz güncelleniyor oradanda takip edebilirsiniz. Ek sorunuz olursa aşağıdaki irtibat adreslerinden görüşebiliriz.

Saygılarımla

Recep GÜDÜL

Msn: [email protected]
Mail: [email protected]
Mail: [email protected]
Web: Güdül Bilişim
Gsm: 0530 327 85 55

Ankara dayız,neutron 8 kanal kayıt cihazı geovision(neutron) kameralar ve işçilik dahil 2400 tl kdv dahil yapabiliriz... ışık güvenlik 4412979

Arkadaşlar merhaba,

Apartmanımıza güvenlik kamerası sistemi kurmak istiyoruz. Yaklaşık 1 aydır bu sistemleri araştırıyorum ve bu siteden de değerli bilgiler edindim. Ayrıca bu sitede de bu işi yapanların olduğunu gördüm. Bu nedenle hem öneri hem de teklifleri buradan almak istiyorum.

Apartmanımızın etrafına:
1- 4 adet dış saha kamerası (420 TVL, Sony CCD, 50 mt destekli IR Kamera)
2- İç girişe 1 adet dome kamera (Sony CCD, 10mt IR destekli)
3- DVR kaydedici olarak ileride kamera sayısını artırma ihtimalini de düşünerek H.264 formatlı, 200 FPS 8 kanallı bir DVR düşünüyoruz.
İstediğim markaları buraya ekleyeceğim. Ayrıca alternatif önerileri de bekliyorum. Bu kameraların da sadece hareket olduğu zaman kayıt yapması için pır sensörlerine bağlı olarak kullanmak istiyorum.

Bir de ön girişe insan yüzüne odaklanan kameraların olduğunu duydum bu kameralar hakkında bilgisi olan var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim...

Saygılar...

Not:Sadece Ankara firmalari fiyat verebilirse sevinirim...
Ahmet Emre ŞAHİN
Makina Mühendisi

Arkadaşım eğer istersen bu konuda yardımcı olabilirim ama Ankara firması değil yardımcı olacağım firmanın yeri.Fakat Türkiye!de çeşitli bölgelerde iş yapıyorlar.Firma arkadaşımın.Ankara olsun dediniz diye herhangi bilgi paylaşmadım isterseniz bilgi verebilirim.

merhaba ahmet bey sisteminiz toplam 5 adet kamera var kayıt cihazıda 16 kanal istiyorsunuz sanırım eğer görüntünün güzel ve net olmasını istiyorsanız tvl nı yüksek seçmek gerekli dome kameranın ise yüze odaklı olması lensi ayarlanabilen bir dome kamera seçmek gerekli ben istanbulda olduğum için siz benden teklif almazsınız ama cin malı olmamasına dikkat edin ben sistemlerimde sağlam kaliteli ürünler kullanırım bir başka arkadaşın dediği gibi kablo kaliteli ve sağlam seçilmeli birde bina dışı derken bina üzerine mi yerleştirilecek kameralar anladığım kadarıyla her köşesine kapı girişinede bir adet dome kamera birde merkez nerede olucak birde sormak istediğim bir şey daha var apartmanda merkezi uydu sistemi varmı her daire kamera yayınını almak ve görüntülemek istermi? çünkü onun içinde bir sistem var inşallah yardımcı olmuşumdur ********************************************************************** görüşürüz sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilerim inşallah konu hakkında yardımcı olmuşumdur...

Moderatör tarafında düzenlendi:
1. Fiyatta gecerli olan kameralar 480 tvl
2. Fiyatta gecerli olan kameralar 500 tvl

katılıyorum bunlara

ben bedava yaparım

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya