Formun gidişinden memnunmusunuz.

manyeto

Üye
uzun zamandan beridir kontrol kalemi formuna takılan bir elektrikciyim
eskiden dosya ve program paylaşımının yapıldığı dönemde crack ve diğer
tüm linklere izin verildiği dönemde daha işe yarayan bir platformdu.

şimdi durum nasıl derseniz

bence kısır bir dönem yaşanıyor.acil ödev çağrıları dışında
pek dişe dokunur bir sunum göremiyoruz.olanlarda hep eski dönemler

ustalarımız bile gidişatı kontrol edemiyor.hepsi kendini akıntıya bırakmış durumda

bende bende uyanan rahatsızlık duygusunu dışa vurdum.

Eskiden dosyalara ulaşmak zordu,şimdi ise daha kolay.Yüzlerce site var.Bir çok firma bile ürünleri için türkçe kaynak yaratmaya başladı.O dönemlerde amaç kaynaktı,şimdi ise tecrübeli insanlardan bilgi çalmak.Çünkü sadece kaynak yetmiyor yani etkisiz eleman.Bence bu forumun farkıda budur.

bana göre forum dolu dolu ilerliyor acemı meslektaslarımıza da cok yararlı oldgunu dusunuyorum..bilgi konusunda da yeterınce bılgı paylaşılıyor....

uzun zamandan beridir kontrol kalemi formuna takılan bir elektrikciyim
eskiden dosya ve program paylaşımının yapıldığı dönemde crack ve diğer
tüm linklere izin verildiği dönemde daha işe yarayan bir platformdu.

şimdi durum nasıl derseniz

bence kısır bir dönem yaşanıyor.acil ödev çağrıları dışında
pek dişe dokunur bir sunum göremiyoruz.olanlarda hep eski dönemler

ustalarımız bile gidişatı kontrol edemiyor.hepsi kendini akıntıya bırakmış durumda

bende bende uyanan rahatsızlık duygusunu dışa vurdum.

Forum kuralları gereği Telif haklarına saygılı ve kanunlara uyan bir forumdur. Aksi kesinlikle mümkün değildir.

Bence amacına uygun ilerleyen faydalı bir forum sitesi.
Forumun açılmasında emeği geçen sayın yöneticilerime sonsuz teşekkürler...

Sizin o çok işe yarar bulduğunuz forumda her türlü crack ve illegal program paylaşımına izin verildiği dönemlerde Kontrolkalemi.com program paylaşımının yapıldığı bir konu ve sayfalar dolusu "Teşekkürler dostum", "emeğine sağlık", "güzel çalışma" gibi cevaplarla dolu bir forumdu. Yani dolu dolu dediğiniz forumdan bedava program indirmek dışında bir yarar elde edilemiyordu.

Şimdi ise her başı sıkışanın belki ürünün kullanma klavuzundan bile önce acil olarak foruma baktığı bir hal aldı. Bundan daha fazla demiyorum, kontrolkalemi.com'da olduğu kadar geniş bir yelpazede bu kadar bilgi ve birikimin karşılıksızca paylaşıldığı başka bir platform biliyorsanız bize de söyleyin ki bizde yararlanalım.

Bir forum için işe yarar bilgi ile illegal içerik ters orantılıdır ve aynen bir terazinin kolu gibi dengelidir. Biz terazinin bir kefesindeki illegal paylaşımı kaldırarak bilginin ağır basmasını sağladık. Size kalan ise bu bilgi deryasından yararlanmak ve bildiklerinizi paylaşmaktır. Bildiklerinizi paylaşmadan emin olunki ne bu forumdan nede başka bir forumdan zevk alamazsınız. İnsana haz veren bilgisini paylaşmasıdır çünkü bilgi paylaştıkça çoğalır.

Her zaman dediğimiz gibi biz daha iyisini yapana kadar malesef ki en iyisi bu.

Son düzenleme:
Ben de son bir ekleme yapayım. Siz bile bilgi almak için bu siteye konu açıyorsanız olay zaten bitmiştir. Aslında eskiye göre bilgiler pek işe yaramıyor demenize rağmen https://www.kontrolkalemi.com/forum/elektrik-genel/25989-lamba-yanar.html konusunu açmışsınız.

Demekki forumumuz işe yarıyor ki siz ve daha nice üyemiz burada bilgi paylaşıyor, yada diğer üyelere yardımcı oluyor. Bu arada gün geçtikçe forumumuz daha da organize bir şekilde yönetilmektedir. Hiç bir şekilde saldım çayıra mevlam kayıra şeklinde değildir.

internetteki diğer elektrik elektronik forumlarını takip etmeye başladım
hepsine üye olup karşılaştırma yapıp sonuçları buraya eklerim
diğer forumlara üye arkadaşlar aradaki farkları yazabilir.
amacım vefasızlık veya kötü bir şey değil
araştırma yapmak sadece

formun bana katkısı çok fazla, katkılarından dolayı emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. formun gidişatı daha öncekine göre biraz daha ağır geliyor. hemen hemen her gün foruma bakıyorum. yeni gelişmeler bir yana bilmediğimiz konularda da bilgilere ulaşıyoruz. belki işimizle alakalı değil ama güncel gelişmeleri takip etmenin faydalı olduğu düşüncesindeyim. emeği geçen arkadaşlara tekrar tekrar teşekkür eder

hayırlı çalışmalar dilerim,...

Gereksiz konu sayısı çok fazla.
Her kon hakkında ortalama 10 tane başlık var.
konular üzerine yapılan yorumlarda sadece konu başlıgı ve son mesaj okunuyor, birde ilk mesaj.
Amaç ben daha iyi bilirim senden mantuıgına gidiyor.
Ayrıca forum ile alakalı her eleştiride "sert. ve saldırıya maruz kalmış gibi cevaplar vermeniz çok itici kaçıyor" insannın eleştireceği yoksa bile eleştiresi geliyor.
kaldı ki bu foruma ytazdıgım her cümlede bilgi almak ve bilgi vermek için ugraşıyorum.
bende forumda arama yapmadan başlık açanlara uyuz oluyorum.
Ama bunun kontrolü bende değil.
Ve görülen eksikleri size söylüyor diye " sözüm meclisten dışarı artislenme kabadayılanma babında cevap alıyor üye".
kusura bakmayın bence olmuyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,371
Kullanıcılar
450,245
Son üye
übeyt doksar

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri