Filtre kahve makinası şalteri attırıyor

Ferfecirko

Üye
Philips hd7462 filtre kahve makinamı prize taktığım anda şalteri attırıyor. Aynı prizde başka cihazlarda sorun olmuyor. Başka prize taktığımdada aynı sorun var. Bu sorun kahve makinasının ısıtıcı yüzeyini temizledikten sonra oldu. Biraz su girmişti ama üç gün boyunca açarak kuruttum zerre ıslaklık sorunu kalmadı. Ama şalteri attırıyor. Açma kapama düğmesini kapalı konumda taksamda atıyor. Zaten çok özellikli bir cihaz değil kartı falan yok. Sadece kablo rezistans ve termik o kadar. Sebep ne olabilr? Bu durumda çöpe gidecek cam demliği ve filtresi kusursuz aşmak isteyen olursa değerlendirmek isterim

Bu evin içinde olan. Birde bodrumda bir sigorta var onuda attırıyor. İkisi beraber

Ekli dosyalar

• IMG_0393.jpeg
    IMG_0393.jpeg
    102.8 KB · Görüntüleme: 39
Bu evin içinde olan. Birde bodrumda bir sigorta var onuda attırıyor. İkisi beraber

Bu foto ürün kaçak akım koruma rölesi .
Büyük ihtimalle Philips hd7462 filtre kahve makinasında kaçak var .

Büyük ihtimalle rezistans patlak olabilir .
veya bir yerde kaçak var .
Topraklamasını sakin çıkarmayın .

Kolay gelsin , Sağlıcakla kalın .

Makinanın içi bu şekilde. Belki görselden bir ipucu çıkabilir diye paylaşıyorum. İlginize teşekkür ederim.
Bu foto ürün kaçak akım koruma rölesi .
Büyük ihtimalle Philips hd7462 filtre kahve makinasında kaçak var .

Büyük ihtimalle rezistans patlak olabilir .
veya bir yerde kaçak var .
Topraklamasını sakin çıkarmayın .

Makinanın içi bu şekilde. Belki görselden bir ipucu çıkabilir diye paylaşıyorum. İlginize teşekkür ederim.
Resimi iki defa göndermiş olabilirim onay vermediği için tekrarlıyorum

Resimi iki defa göndermiş olabilirim onay vermediği için tekrarlıyorum

Foto gözükmüyor .
Rezistans ölçümü yapılması gerekir .
ve diğer kontrollar .

İnternet üzerinde tamir videolarına bakmanız .

Forum istatistikleri

Konular
128,492
Kullanıcılar
450,465
Son üye
iro

Yeni konular

Geri