Evimin için izleniyor yardım

Bu durumda siz dinlemekten suçlu olursunuz .

( Fiziksel ve sözle bir durum yoksa )
Ispat gerekir.

Duvara vuruyor diyorsunuz.
Psikolojik baskı yapmak istiyor herhalde.
Duymazliktan gelin .
Ya vazgececek yada başka yöntem bulacak ( şiddetini artıracak başka )

Akıl verecek işin uzmanı birini bulmaniz.

Kafayı takmamaya çalışın .
Savaşın galibi olmaz. .( her iki tarafta zarar görür. )
hayır ben gürültü önleyici 3m marka kulak tıkacı kullanıyorum ancak gürültü önlemesini bırakın tiz sesleri süzüyor daha net duyuruyor dediğim bu kimseyi dinlemiyorum
Telefon ile kayıt yapın duvara vurduğunda veya ses duyduğunuzda.
bunu delil olarak kabul etmiyorlar malesef

hayır ben gürültü önleyici 3m marka kulak tıkacı kullanıyorum ancak gürültü önlemesini bırakın tiz sesleri süzüyor daha net duyuruyor dediğim bu kimseyi dinlemiyorum

bunu delil olarak kabul etmiyorlar malesef
Etmiyorlarsa o zaman savcılıktan kendilerinin kayıt yapmasını isteyin.

odanın içinde bilgisayarın başında oturduğumda yada aynı odada sessizce farklı bir noktaya gittiğimde bunu anlıyor elinde böyle bir teknoloji var belki bileniniz vardır diye sordum adamı kanunen enseleyim
Etmiyorlarsa o zaman savcılıktan kendilerinin kayıt yapmasını isteyin.
onuda düşündüm ama evimize gireni çıkanı kontrol ediyorlar noterden adam getirttim çıt sesini çıkarmadı

odanın içinde bilgisayarın başında oturduğumda yada aynı odada sessizce farklı bir noktaya gittiğimde bunu anlıyor elinde böyle bir teknoloji var belki bileniniz vardır diye sordum adamı kanunen enseleyim

onuda düşündüm ama evimize gireni çıkanı kontrol ediyorlar noterden adam getirttim çıt sesini çıkarmadı
Noter olmaz. Savcılıktan izin alıp polisin ilgilenmesi lazım.
Ama eğer sesin sebebi hastalıktan dolayı ise psikiyatriye gönderirler.
ilk önce pskiyatriye gidin hastalıktan dolayı olup olmadığını öğrenin.

Bende de tinnitus hastalığı sürekli motor sesi duyuyorum. Çaresi yok işte.

Noter olmaz. Savcılıktan izin alıp polisin ilgilenmesi lazım.
Ama eğer sesin sebebi hastalıktan dolayı ise psikiyatriye gönderirler.
ilk önce pskiyatriye gidin hastalıktan dolayı olup olmadığını öğrenin.

Bende de tinnitus hastalığı sürekli motor sesi duyuyorum. Çaresi yok işte.
herhangi bir rahatsızlığım yok ama 3. bir kişiyi kanunede olsa eve soktuğumda duruyorlar suçüstü yapamamın imkanı yok gibi

herhangi bir rahatsızlığım yok ama 3. bir kişiyi kanunede olsa eve soktuğumda duruyorlar suçüstü yapamamın imkanı yok gibi

Durup dururken kimse kimse zarar vermez .

Psikolojik hastalığımı var ?
Kiracımısınız amaç ne ?

Herkes bir akıl veriyor videolar var .
Tamam suç duyurusu yapıldı .
Şikayet yapılmamalı demiyorum .
Husumet alevlenebilir .
Neden sonuç önemli .

Ortada sonuç yok sıkıntımız o . ( şikayetin yaptırım gücü )

Sonra psikolojik ve fiziksel güç kimde ise güçlü oluyor .
Burada bilği ve tanık önemli .

Önce ara bulucu büyüklerle ...
Bu kişini psikolojik bozukluğumu var ?
İlk başlanğıç nedeni ?

Yan yana yaşam var .
Ev alma komşu al .

Zor çözüm yolu .

Kolay gelsin ,Sağlıcakla ....

Son düzenleme:
Maalesef bu tür insanlarla uğraşmak çok zor olabiliyor Allah kolaylık versin,

1 - Sabırlı olun :( ve bir avukat ile mutlaka bu konuyu ve teknik bilgilerin tamamını da aktarın.

2- Siz de kayıt altına alın; 65 desibeli geçen sesleri kayıt ederseniz bir faydalı olacaktır. Konum bilgisini de gösteren bir uygulama ile bu kaydı yapın ki delil kabul edilsin. Evet her kayıt faydalı olacaktır ancak garanti yok :(

3- Evde muhtemel bir kayıt sistemi olabilir bununla ilgili bir tespitte bulunmanız gerekli:
Kayıt sistemi evin dışında sadece kapı önüne kısmi merdivene bakacak şekilde ise ona bir şey yapamazsınız :( diğer gizlenmiş (örneğin kendi kapısı dışında bir sistem var onu kaldırtabilirsiniz)

4- Ancak thermal cameralar sıkıntı sonuçta evin içinde... Sadece dış ortamdaki kayıt sistemlerini tespit ettirebilirsiniz.

Serdar başkan:

Elinde thermal bir cihaz olup olmadığını sıcak su testi ile anlayabilirsin:
Sıcak su dolu bir 5~10lt suyu bir yere bırakın ancak sizin de izlenemez olmanız için plastik ve soğuk bir terlik ile oradan uzaklaşmanız gerekli... (Allah'ım nelerle uğraşıyoruz!!) sonra evden sessizce çıkın :)

5- Komşularla iş birliği yapın: Kaç kişi yaşıyor tabi bilmemekle birlikte diğer komşulardan da rahatsız olan varsa iki kişinin dilekçesi sizin eksik delillerinizi tamamlama ihtimali oluşturabilir. Sonuçta apartman kanunu diye bir kavram var ancak apartman kanunu da eksiksiz uygulamanız gerekli. (Apartman yöneticisi, aidat ödemelerinin tamamlılığı vs)

Tüm olasılıkları (genelde olmaz) tamamlarsanız belki çözülebilir...

Durup dururken kimse kimse zarar vermez .

Psikolojik hastalığımı var ?
Kiracımısınız amaç ne ?
ben kiracıyım bizi istemiyor gürültü falanda yapmıyoruz bizi taciz etmeye başlamıştı ben de bunu biraz hırpaladım sonra daha çok kudurmaya başladı olay kısaca böyle kendisine neden böyle yaptığını sorduğumda cevapta vermiyor
Maalesef bu tür insanlarla uğraşmak çok zor olabiliyor Allah kolaylık versin,

1 - Sabırlı olun :( ve bir avukat ile mutlaka bu konuyu ve teknik bilgilerin tamamını da aktarın.

2- Siz de kayıt altına alın; 65 desibeli geçen sesleri kayıt ederseniz bir faydalı olacaktır. Konum bilgisini de gösteren bir uygulama ile bu kaydı yapın ki delil kabul edilsin. Evet her kayıt faydalı olacaktır ancak garanti yok :(

3- Evde muhtemel bir kayıt sistemi olabilir bununla ilgili bir tespitte bulunmanız gerekli:
Kayıt sistemi evin dışında sadece kapı önüne kısmi merdivene bakacak şekilde ise ona bir şey yapamazsınız :( diğer gizlenmiş (örneğin kendi kapısı dışında bir sistem var onu kaldırtabilirsiniz)

4- Ancak thermal cameralar sıkıntı sonuçta evin içinde... Sadece dış ortamdaki kayıt sistemlerini tespit ettirebilirsiniz.

Serdar başkan:

Elinde thermal bir cihaz olup olmadığını sıcak su testi ile anlayabilirsin:
Sıcak su dolu bir 5~10lt suyu bir yere bırakın ancak sizin de izlenemez olmanız için plastik ve soğuk bir terlik ile oradan uzaklaşmanız gerekli... (Allah'ım nelerle uğraşıyoruz!!) sonra evden sessizce çıkın :)

5- Komşularla iş birliği yapın: Kaç kişi yaşıyor tabi bilmemekle birlikte diğer komşulardan da rahatsız olan varsa iki kişinin dilekçesi sizin eksik delillerinizi tamamlama ihtimali oluşturabilir. Sonuçta apartman kanunu diye bir kavram var ancak apartman kanunu da eksiksiz uygulamanız gerekli. (Apartman yöneticisi, aidat ödemelerinin tamamlılığı vs)

Tüm olasılıkları (genelde olmaz) tamamlarsanız belki çözülebilir...
bende termal kameradan şüphelenmiştim ancak duvarın ötesini gösterdiklerini bilmiyorum benim hareketlerimi izliyorlar o kesin geçen gün 'durdursana bir bakayım' gibi cümle duydum. Komşular onunla işbirliği yapıyor malesef alt komşu ona yardım ediyor yan daire zaten boş diğer şahısta zaten bu kişi yanımda oturan elimden bir kaza çıkmasın diye sabrediyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,425
Kullanıcılar
450,340
Son üye
Samsunumut

Yeni konular

Geri