eplanp8

eplan p8 2.3 programını kurdum pc w7 64 bıt fakat sembol kütüphanesinden herhangi bir sembol sectğim

• sayfa resmini koydum

Oy: 0 0.0%
  • 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
eplan p8 2.3 programını kurdum pc w7 64 bıt fakat sembol kütüphanesinden herhangi bir sembol sectğimiz zaman sembollere adres ve isim vermemize izin vermiyor konuyla ilgili bilgisi olan varmı
Adsız.png

eplan p8 2.3 programını kurdum pc w7 64 bıt fakat sembol kütüphanesinden herhangi bir sembol sectğimiz zaman sembollere adres ve isim vermemize izin vermiyor konuyla ilgili bilgisi olan varmıEkli dosyayı görüntüle 20109

Options+Settings+project+Projeniz(deneme)+Devices+Numbering(Online)

on insertion of macros and copies ( With prompt) işaretli.

Numbering format
( page+identifer+column)

on symbol insertion ( Number) işaretli

Numering format
( Page+identifier+column)

hocam verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim yazdıklarınızı aynı şekilde uyguladım ama yine sembol seçtiğim zaman hiç bir şekilde müdahale etmeme izin vermiyor resimini ekte gösteriyorum.
aa.png

@metecan1686 ,müdaheleden kastınız nedir? Normalde bu ayarların size yeni bir malzeme eklerken sayfa,kendi kodu ve sütun olarak numaralandırır.Bunun yanında ise kopyaladığınız malzemeyi yapıştırırken de aynı özellik söz konusudur.

herhangi bir malzeme seçildiği zaman isim tanımlayamıyordum özellik bilgisini giremiyordum .benm pc sürümünden kaynaklanıyormuş.windows 7 64 bıt home basıc idi şimdi 32 bıt profesıonal yaptım tekrar kurunca bütün opsiyonlar geldi.yardımınız için teşekkür edrm

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri