Eplan p8'de antet

emrahother

Üye
Eplan p8'de antet nasıl koycam hazır antetler var mı ? bulamadım ben

proğramdaki antetlere bağlı kalman şart değil kendine uygun bir antet hazırlayarak projelerine uygun antet olarak kullanabılırsın

Selamlar,

KAPAK SAYFASI OLUŞTURMAK İÇİN

Utilities > Master Data > Form > New Seçeneklerini izle. Daha sonra açılan pencerede KAYIT TÜRÜ sekmesinden " Title Page " Seçeneğini seç.

ANTET OLUŞTURMAK İÇİN

Utilities > Master Data > Plot Frame> New Seçeneklerini izle. isim ver ve kayıt et.

Antet veya kapak oluşturma sayfasına girdiğin zaman, normal grafik olarak antetini oluştur.
Daha sonra Antet veya Kapak bilgilerini property text ile Project properties den gelen yazıları bağlıcaksın.

hepsi bu kadar.

Anlamadıysan mevcut bir antet veya kapak sayfasını aç ordan incele.

ARKADAŞLAR BİRDE LÜTFEN YARDIM EDECEKSENİZ EDİN. ETMEYECEKSİNİZ "uygun bir antet hazırlayarak projelerine uygun antet olarak kullanabılırsın " gibi laflar kullanmayın lütfen. bu dediğinizi emrahother arkadaşımızda biliyor.

Merhaba arkadaşlar eplan p8 2.3 te antet oluşturmayı bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar eplan p8 2.3 te antet oluşturmayı bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba Hamza bey;

Eplanın içerisinde farklı formatlarda antet bulunmakta yeni antet yapımı için ise aşağıdaki resimden görebilirsin.
Plot frame.png

Teşekürler Dinçer bey, mevcut antet üzerine imza veya logo eklemeyi nasıl yapabiliriz.

dinçer beyin göstermiş olduğu yoldan antet formunun içine girin ve insert/graphic sekmesinde ki yöntemleri deneyerek yapabilirsiniz.

dinçer beyin göstermiş olduğu yoldan antet formunun içine girin ve insert/graphic sekmesinde ki yöntemleri deneyerek yapabilirsiniz.
Merhaba, mevcut antetleri açıp onun üzerine logo eklemeyi nasıl yapabiliriz. Dinçer beyin yolunu izlediğimde open tıkladıgımda mevcut antetler gelmiyor ona nerden ulaşabiliriz acaba

Forum istatistikleri

Konular
128,482
Kullanıcılar
450,451
Son üye
halilke

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri