Eplan p8 sistem gereksinimi?

mehmetakif

Üye
eplan p8 kurulumu için mınımum bilğisayar gereksınımı nedir acaba eplan p8 i kurdum fakat crak yapamıyorum yardım ederseniz sevinirim

Eplan p8 için bilgisayar donanım gereksinimi aşağıdaki gibidir.
Daha geniş bilgi için EPLAN Software & Service internet adresindende bakabilirsin.

System requirements
Minimum
Operating System Windows 2000, Windows XP
Processor CPU 2 GHz
RAM 1 GByte
Hard Drive Disk Space 30 - 60 GByte
Screen Resolution 1280 x 1024

Recommended
Processor CPU 3 GHz
RAM 1 GByte
Hard Drive Disk Space 60 - 100 GByte
Screen Resolution 1280 x 1024
Double monitor system

Ideal
Processor CPU 3 GHz
RAM 1-2 GByte
Hard Drive Disk Space 100 - 160 GByte
Screen Resolution 1680 x 1050 21", 16:10 graphic double monitor system.

Sistem gerksimi kullanacağınız database göre değişiyor. Benim önerim min 4GB ram ve min DualCore 3Ghz bir işlemci. HDD kapasitesi cizilecek olan proje sayısı ve sayfa sayısıa göre değişiklik gösterir. Günümğzde 500GB hafıza biçok kullanıca vardır.Ve bu kapasite işinizi rahatlıkla görecektir.
Vista işletim sistemini denemedim ancak Win7 de sorunsuz çalışıyor.

Sistem gerksimi kullanacağınız database göre değişiyor. Benim önerim min 4GB ram ve min DualCore 3Ghz bir işlemci. HDD kapasitesi cizilecek olan proje sayısı ve sayfa sayısıa göre değişiklik gösterir. Günümğzde 500GB hafıza biçok kullanıca vardır.Ve bu kapasite işinizi rahatlıkla görecektir.
Vista işletim sistemini denemedim ancak Win7 de sorunsuz çalışıyor.

Win7 'nin Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate gibi versiyonları var. Bunlardan minimum hangi versiyonda sorunsuz çalışıyor? Başka arkadaşların da tecrübelerini, deneyimlerini burada bildirmelerini rica ediyorum.

Forum istatistikleri

Konular
128,381
Kullanıcılar
450,262
Son üye
EminFurkan

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri