Eplan P8 ile gelen yenilikler!

elektronikmuh

Yönetici
Yönetici
Yönetici
Eplan P8 ile gelen yenilikleri gösteren pdf dosyası :)

Ekli dosyalar

• EPLAN-Electirc-P8-Başlangıç-Kılavuzu.pdf
    6.5 MB · Görüntüleme: 4
arkadaşlar eplanda çizimi otomatik numaralandırmayı nerden yapıyoruz..site içerisinde bulunan kullanım klavuzunu indirdim ama onda göremedim.yardımcı olursanız sevinirim

arkadaşım p8 de projenin otomatik olarak numaralandırması nasıl yapılıyor.yardımcı olursan sevinirim

Arkadaşlar,

www.mertbilgi.com.tr den COFASO 6.1 i indirebilirsiniz ve kullanabilirsiniz, eski ismi Eplan 6.1 idi ve artık cofaso.
kullanım ile ilgili sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz teknik destek arkadaşlarımıza

Mert Bilgi İşlem Ltd.
Mert Mustafa Göktaş
0212 676 52 48

MertMuzzY ' Alıntı:
Arkadaşlar,

www.mertbilgi.com.tr den COFASO 6.1 i indirebilirsiniz ve kullanabilirsiniz, eski ismi Eplan 6.1 idi ve artık cofaso.
kullanım ile ilgili sorularınızı çekinmeden sorabilirsiniz teknik destek arkadaşlarımıza

Mert Bilgi İşlem Ltd.
Mert Mustafa Göktaş
0212 676 52 48

Selamlar efendim;

Bu program full surum mu? Birde profesyonel surum mu aceba?
Turkce olmasindan dolayi kullanmayi dusunuyorum. Sitede bir aciklama yazmiyor profosyonel surum diye.

Professional Standart Medium Compact Mini Test

Bu yayinladiginiz hangisi aceba ?

Sitedeki o setup herşeyiyle kısıtlama olmayan bir yazılımdır, sadece test lisans olarak geçiyor fakat herhangi bir gün veya özellik sınırlaması yok, diledigin gibi kullanabilirsin ve ileride de yapanlara hakkını iade etmek çin ücretiyse lisansını satın alırsın.

İyi çalışmalar

Mert Bilgi İşlem Ltd.
Mert Mustafa Göktaş

Merhabalar, program isime yararsa tabiki programin karsiligi olarak gerekli ucreti oderim.
Bu yaptiginiz cok guzel birsey. Programi bu sekilde sunmaniz harika.

COFASO 6.1 windows vistada calismiyor, bilginiz olsun! Ben eski surumu olan eplan6.1 i sitenizden indirmistim, yeniden onu kullaniyorum.

Ellerinize saglik. Gorusmek uzere..

ArkadaŞlar ben yenİ Üye oldum. eplan p8 programini nasil İndİrebİlİrİm. mert bilgi işlem sitesinde cofaso 6,1 var. bunlar arasındaki fark nedir. hangisini tavsiye edersiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri