Enerji koruma priziyle güç kaynağı ses sorunu

Kakaki

Üye
Herkese Merhaba.
Corsair VS450 modelli güç kaynağım var ve önceden topraksız prizde kullanıyordum, şimdi ise yeni yapılan bir binaya taşındığımız için ne güzel ki topraklı prizde kullanıyorum. Hazır topraklı priz bulmuşken yanına birde Tuncmatik 350 Joule enerji koruma prizi alayım dedim fakat bu prizle kullandığım zaman güç kaynağı ses yapıyor, normal direkt prize taktığımda ses yapmıyor.

Bu konu çok önemli olduğu için en kısa zamanda yardımlarınızı bekliyorum, lütfen olabildiğince yardımcı olursanız sevinirim.

Enerji koruma prizi dediginiz sey; daha az enerji harcatan ,yildirim korumali vs gibi hayal urunu olan prizler ise kullanmanizin size bir faydasi olacagini dusunmuyorum.

Direk prize takabilirsiniz.eger supheleriniz devam ediyorsa,bi olcu aletiyle faz notr,faz toprak ,notr toprak gerilimlerini olcun.prizi sokup arkadaki kablo girislerini kontrol edin.baglantilar gevsek vs var mi bakin.bu arastirmayi burada paylasin, tekrar yorum yapalim

Enerji koruma prizi dediginiz sey; daha az enerji harcatan ,yildirim korumali vs gibi hayal urunu olan prizler ise kullanmanizin size bir faydasi olacagini dusunmuyorum.

Direk prize takabilirsiniz.eger supheleriniz devam ediyorsa,bi olcu aletiyle faz notr,faz toprak ,notr toprak gerilimlerini olcun.prizi sokup arkadaki kablo girislerini kontrol edin.baglantilar gevsek vs var mi bakin.bu arastirmayi burada paylasin, tekrar yorum yapalim
Enerji koruma prizinin ve normal prizin içinin fotoğrafları ekledim. Ek kısmında bulabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 20160304_150818.jpg
    20160304_150818.jpg
    155.5 KB · Görüntüleme: 12
  • 20160305_160332.jpg
    20160305_160332.jpg
    162.4 KB · Görüntüleme: 11

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar