endustri meslek lisesi yillik ödev hakkında

ben elektrik elektronik tesisat ve pano monitorlugu dalindayim bu sene son senem ve son senem oldugu icin proje odevim var bu odevde sizlerden fikir almak istedim konu su
simdi ben maketten mahalle yapacagim ornek olarak 7-8 ev 1 tane otopark normal cocuk park1; gibi gibi bir mahhelede ne varsa onu yapacagim beni kapsayan k1;s1;mda elektrik k1;sm1; bu maketteki butun ewlerin sokaklarin aydinlatmasini yapacagim daha sonrada okula hediye edicegim ama sizden ricam gorunus acisindan
tmm ben tesisat yapacagim ama ewler nasil olacak yap1; biciminden oto park nasil olacak yollar nasil olacak vs vs. elinizde bu turden bildiginiz siteler varsa yada ornek verebileceginiz maket parcalar degerlendirmeye alacagim yardim ederseniz cok tskr ederim anlamayanada daha fazla acıklama yapabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aydınlatmaları ledlerler yapabilirsin sokak lambası şeklinde led ışık yansıtma yüzeyleri yere bakacak tek telli bakır kablolardan ve ledin diğer kısımlarını kapatıp sadece aydınlık veren kısmını kullan.

Aydınlatmaları ledlerler yapabilirsin sokak lambası şeklinde led ışık yansıtma yüzeyleri yere bakacak tek telli bakır kablolardan ve ledin diğer kısımlarını kapatıp sadece aydınlık veren kısmını kullan.
tmm saolsin hocam oyle yapacagim baska fikirleri olan var mi?

Forum istatistikleri

Konular
128,203
Kullanıcılar
449,985
Son üye
sSait Başdaş

Yeni konular

Geri